Рівне Київ

Випадіння брів та вій: причини та лікування у м Рівне

Розділ: Волосся
Випадіння брів та вій: причини та лікування у м Рівне

Мадароз – це патологічний стан організму, при якому в людини випадають вії та брови. Мадароз зустрічається досить часто і, звичайно, призводить до великого дискомфорту тих, хто зустрічається з ним. 

Мадароз сам не несе загрози для зору. Але лікувати це захворювання потрібно без зволікання. Справа в тому, що найчастіше мадароз є лише ознакою, симптомом іншого серйозного захворювання організму. 

Наші брови, як і волосся на голові, мають певний життєвий цикл. Коли він підходить до завершення, фолікул відкидає волосяний стрижень, що “віджив”, і готує на зміну новий. Але в деяких випадках волосся не встигає «дозріти» і випадає, в результаті чого брови сильно рідшають, втрачають форму і привабливий зовнішній вигляд.

Які причини випадіння вій та брів? 

Випадіння брів і вій може мати багато причин, включаючи генетичні, медичні та зовнішні фактори. Ось кілька можливих тригерів:

  • Генетична схильність: Випадіння брів і вій може бути спадковим, тому якщо у вашої родини є така тенденція, ви можете успадкувати це.
  • Старіння: Зі зростанням віку ріст волосся може сповільнюватися, і брови та вії можуть ставати менш густими або випадати.
  • Нестача поживних речовин: Нестача поживних речовин, таких як біотин, залізо, цинк та вітаміни, може призвести до випадіння волосся, в тому числі, і на бровах та віях.
  • Хвороби і ліки: Деякі медичні проблеми, такі як алопеція, аутоімунна хвороба, вірусні інфекції і хіміотерапія можуть призвести до випадіння волосся на бровах та віях. Також деякі ліки можуть мати побічний ефект – випадіння волосся.
  • Подразнення: Використання жорстких чисток для брів або використання низькоякісних косметичних засобів може призвести до подразнення шкіри і випадіння.
  • Стрес: Сильний стрес може бути причиною багатьох захворювань, зокрема, випадіння волосся.

Якщо у вас виникають проблеми з випадінням волосся на бровах і віях, краще записатися на консультацію трихолога, щоб дізнатися точну причину та підібрати оптимальний метод лікування.

Лікування випадіння брів і вій у м Рівне 

Поодинокі вії, які ми іноді виявляємо під очима і на щоках – показник природного процесу оновлення. Але якщо ви помітили, що вії та брови стали випадати частіше, ніж зазвичай, уважно поспостерігайте за цим. Подумайте, що могло стати причиною цього симптому.

Якщо процес випадіння триває, обов’язково зверніться до лікаря. У трихологічній клініці Alpha Cell працюють хороші фахівці, до кожного пацієнта використовується індивідуальний підхід і призначається індивідуальна схема лікування.
Випадіння вій і брів може бути спричинене розвитком системного захворювання. Знайти причину та призначити правильне лікування може лише професіонал. 

Опубліковано: 30.03.2023
Схожі послуги
0 / 0