Рівне Київ

Чи можна схуднути від однієї процедури кріоліполізу в м Рівне?

Розділ: Корекція фігури
Чи можна схуднути від однієї процедури кріоліполізу в м Рівне?

Кріоліполіз – це неінвазивний метод корекції фігури, який полягає в заморожуванні жирової тканини, щоб знизити її об’єм. Процедура відома своєю ефективністю та безпечністю, але часто ставиться питання, чи можна схуднути після одного сеансу кріоліполізу.

Відповідь на це питання двозначна. Залежить від бажань пацієнта, для когось схуднути – це 1-2 кг, а для когось 5-7 кг.  Результати після однієї процедури кріоліполізу будуть помітні, але колосального схуднення очікувати не варто. Процедура зменшує об’єм жирових клітин, а не кількість калорій, які споживаються. Хоча кріоліполіз може допомогти отримати більш тонку талію та виразніші контури, він не буде ефективним способом схуднення в цілому.

Що потрібно робити для схуднення? 

Щоб досягти бажаної фігури, необхідно поєднувати процедуру кріоліполізу зі здоровим харчуванням та регулярними фізичними вправами. Це допоможе знизити кількість жирових клітин, які зберігаються в тілі, та збільшити метаболізм, що сприятиме спалюванню більшої кількості калорій.

Важливо також пам’ятати, що кріоліполіз – це процедура, яка не призначена для лікування ожиріння або інших медичних проблем, пов’язаних з вагою. Якщо ви маєте серйозні проблеми з вагою, краще записатися на консультацію дієтолога для отримання професійної допомоги.

То для чого ж кріоліполіз, якщо не можна схуднути від 1 процедури?

Кардинально схуднути від однієї процедури кріоліполізу неможливо. Це потребує багато зусиль та дисципліни, щоб досягти бажаної фігури та зберегти її в майбутньому. 

Однак, варто зазначити, що результати кріоліполізу можуть бути помітні після першої процедури. Це залежить від багатьох факторів, таких як товщина жирового шару, ділянка тіла, що піддається процедурі, та індивідуальні особливості кожної людини.

Результати будуть помітні протягом кількох тижнів або місяців після процедури, оскільки жирові клітини поступово виводяться з організму. Ефективність буде вищою, якщо пацієнт пройде рекомендований лікарем курс. Зазвичай наші дієтологи радять 3-5 процедур з проміжком в 1 місяць.

У будь-якому випадку, перед початком процедури, варто звернутися до фахівця та отримати професійну консультацію. Лікар зможе оцінити ваші індивідуальні потреби та порадити вам найкращий план дій. 

Не забувайте, що здоровий спосіб життя є ключем до досягнення бажаної фігури та збереження її на тривалий час!

 

Опубліковано: 14.03.2023
Схожі послуги
0 / 0