Рівне Київ
Консультація з корекції фігури
Розділ: Корекція фігури
Консультація з корекції фігури у м Рівне

Консультація лікаря щодо корекції фігури

Консультація лікаря з корекції фігури в нашому центрі – це призначення необхідних лабораторних та інструментальних методів досліджень з інтерпретацією та аналізом показників, розробка доцільних варіантів дієтотерапії та ведення конкретного пацієнта.

Вартість:
300 грн
Тривалість:
30 хв

Чим може допомогти лікар у корекції фігури? 

Сучасна естетична медицина має широкий арсенал апаратних та ін’єкційних методик, що дозволяють привести фігуру до бажаної норми. То чому ж за наявності, здавалося б, всього двох найпоширеніших скарг (на зайвий об’єм і целюліт) програми корекції фігури можуть суттєво відрізнятися?

Справа в тому, що зайвий об’єм фігурі можуть надавати не тільки жирові відкладення. Нерідко це може бути затримка в підшкірно-жировій клітковині (набрякова форма целюліту), що особливо яскраво проявляється в області стегон, або гіпотонія м’язів і шкірних покривів, що часто спостерігається в зоні черевної стінки. Відповідно, і базовий метод комплексної програми відрізнятиметься.

Що стосується горезвісного целюліту (гіноїдної ліподистрофії), то він у своєму розвитку проходить кілька стадій і має ряд типів і форм (м’який, набряковий, змішаний тощо). І програма у кожному разі різнитиметься. 

Ось чому так важлива правильна медична діагностика проблем, що викликали утворення целюліту, яка, крім традиційного збору анамнезу, огляду та пальпації, включає специфічні для естетичної медицини принципи діагностики. 

Особливості консультації в Alpha Cell 

Центр регенеративної медицини Alpha Cell має широкий спектр медичних послуг, серед яких неабиякої популярності набуває і корекція фігури. Проте задля того, щоб розумно дбати про своє здоров’я та фігуру необхідна консультація провідного лікаря. У ході консультації діагностуються проблеми і визначається алгоритм, який дозволяє оптимально скомбінувати методики впливу та створити індивідуальну програму корекції фігури.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0