Рівне Київ
Лікування контрактури Дюпюїтрена
Розділ: Пластична хірургія
Лікування контрактури Дюпуїтрена у м Рівне

Лікування контрактури Дюпюїтрена в м Рівне

Контрактура – це обмеження рухів у суглобах. Найчастіше – у суглобах пальців кисті, коли людина не може розігнути одного або кількох пальців. Лікар Гійом Дюпюїтрен (Франція) докладно описав це захворювання у 18 столітті. З того часу рубцеву зміну тканин долонної поверхні пензля називають контрактурою Дюпюїтрена.

Вартість:
від 10000 грн
Тривалість:

Ознаки контрактури Дюпюїтрена

Це поширена патологія, на яку найчастіше страждають чоловіки. Точна причина її розвитку невідома. Проте французькі вчені стверджують, що важливу роль відіграє спадковість. Не можна виключити вплив травм та перевантажень кистей рук або порушення обміну речовин. Нерідко контрактура вражає обидві кисті одразу. На початку розвитку можна виявити вузлики та ущільнення шкіри, які формуються на долонній поверхні. Поступово розвивається поздовжній або віялоподібний рубець, який обмежує розгинання одного або кількох пальців

Лікування контрактури Дюпюїтрена в м Рівне

Позбутися цього захворювання можна лише хірургічним шляхом. У результаті операції, яку виконують під провідниковою анестезією, видаляють рубцеві тканини. А потім пластичний хірург виконує шкірну пластику рани, що є профілактикою можливого рецидиву (повторного розвитку) захворювання. 

Зазвичай пацієнтів після операції відпускають додому того ж дня. Через 12 діб лікар знімає шви з рани кисті. На 3 тижні рука фіксується гіпсовою (знімною) пов’язкою. Після цього проводиться реабілітаційне лікування контрактури Дюпюїтрена. Фахівці призначають пацієнту фізіотерапевтичні процедури, гімнастику, масаж кисті та передпліччя. Через 1,5 – 2 місяці після операції функція кисті відновлюється та повністю повертається до працездатності.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0