Рівне Київ

Чому не можна робити маніпуляцій на шийному відділі хребта без огляду невролога?

Розділ: Неврологія
Чому не можна робити маніпуляцій на шийному відділі хребта без огляду невролога у м Рівне?

Шийний відділ хребта – це дуже важлива та чутлива частина нашого тіла, яка містить кілька важливих структур, таких як спинний мозок, нерви, судини та м’язи. Маніпуляції на шийному відділі хребта можуть бути корисними для лікування різних захворювань, але також можуть бути небезпечними, якщо вони проводяться без відповідного медичного нагляду, зокрема без огляду невролога.

Отже, чому не можна робити маніпуляцій на шийному відділі хребта без огляду лікаря? Розглянемо це детальніше.

Особливості шийного відділу хребта 

Шийний відділ хребта – це найвразливіша частина хребетного стовпа, що обумовлено анатомічними особливостями шийних хребців. Хребці шийного відділу відрізняються підвищеною мобільністю, вони легко піддаються зсувам у результаті навантажень або травм, а також досить швидко піддаються дегенеративно-дистрофічним змінам. Ця частина тіла відповідає за рухи голови та шиї, а також містить спинний мозок, який відповідає за передачу інформації з мозку до решти органів тіла. Будь-які порушення у шийному відділі хребта можуть мати серйозні наслідки для здоров’я, включаючи неврологічні проблеми.

Небезпека маніпуляцій без огляду невролога

Маніпуляції на шийному відділі хребта можуть бути корисними для лікування різних захворювань, таких як остеохондроз, міжреберна невралгія, підвищений тонус м’язів, мігрень тощо. Проте, ці процедури можуть бути небезпечними, якщо вони проводяться неправильно або без відповідного нагляду невролога. При неправильному виконанні маніпуляцій можуть статися серйозні ушкодження шийного відділу хребта та нервово-судинної системи.

Перед проведенням маніпуляцій на шийному відділі хребта необхідно провести детальну консультацію невролога. Це дозволить визначити стан нервової системи та виявити наявність будь-яких відхилень або проблем. Якщо пацієнт має неврологічні проблеми, то маніпуляції на шийному відділі хребта можуть бути небезпечними.

Після неврологічного огляду, якщо лікар прийняв рішення про проведення маніпуляцій на шийному відділі хребта, пацієнт повинен бути під постійним медичним контролем. Це дозволить медичному фахівцю відстежувати реакцію пацієнта на процедуру та вчасно реагувати на будь-які небезпечні симптоми, такі як біль, покращення неврологічних симптомів, підвищена температура тіла тощо.

Опубліковано: 18.04.2023
Схожі послуги
0 / 0