Рівне Київ

Ін'єкційні процедури омолодження у м Рівне

Розділи: Косметологія, Омолодження
Ін'єкційні методи омолодження у м Рівне

Ми знаємо, як протистояти віковим змінам шкіри! Ін’єкційні процедури поряд з іншими напрямками косметології дозволять вам забути про час і жити повним життям. Ін’єкційні методи омолодження – новітній тренд у косметології у м Рівне, який забезпечує миттєвий результат, але потребує досвіду та фахового підходу. 

Що таке ін’єкційні процедури? 

Ін’єкційні процедури – малоінвазивний метод омолодження та корекції обличчя й фігури, що чудово зарекомендував себе. «Ін’єкції молодості та краси» стали чудовою альтернативою пластичним операціям, які протягом довгих років були єдиним способом позбавлення від ознак старіння та дефектів шкіри.

Сьогодні, завдяки ін’єкційній косметології, можна без операції швидко, ефективно і практично безболісно усунути глибокі носогубні та вертикальні міжбрівні складки, радіальні зморшки в області зовнішнього кута ока (так звані «гусячі лапки»), змінити форму губ тощо. 

Поява зморшок та інших ознак старіння безпосередньо залежить від вмісту колагену та гіалуронової кислоти у шкірі, який, на жаль, з віком зменшується. Однак за допомогою спеціальних препаратів (ботулотоксину, факторів росту та гіалуронової кислоти) можна уповільнити процеси старіння. Введення цих речовин під зморшки розгладжує їх, а у мімічні м’язи – знижує кількість їх скорочень. Метод успішно усуває існуючі дефекти шкіри та перешкоджає появі нових. У такий же спосіб в дерму вводяться й інші біологічно активні речовини та вітаміни.

Методи краси у м Рівне

На консультації косметолога у м Рівне можна дізнатися про метод омолодження, що підходить безпосередньо для потреб вашої шкіри. У клініці омолодження представлене такими процедурами: 

Ін’єкційні методи омолодження є чудовим варіантом для тих, хто хоче швидко та якісно покращити свій зовнішній вигляд. Однак, їх виконання має проводити тільки досвідчений та кваліфікований косметолог, який може дати правильну рекомендацію щодо вибору методу омолодження та підтримки результатів в майбутньому.

Опубліковано: 16.05.2023
Схожі послуги
0 / 0