Рівне Київ
Бланшинг Belotero Soft (Белотеро Софт)
Розділ: Косметологія
Бланшинг Belotero Soft (Белотеро Софт) у м Рівне

Бланшинг Belotero Soft (Белотеро Софт) у м Рівне

Belotero Soft (Белотеро Софт) – легкий філер на основі гіалуронової кислоти від відомої німецької корпорації Merz Pharma. Застосовується для корекції дрібних зморшок та складок незначної глибини. Інтрадермальний наповнювач Belotero Soft використовується в процедурах контурної пластики та біоревіталізації. Вводиться поверхнево або в середні шари шкіри.

Вартість:
від 5500 грн
Тривалість:
від 30 хв

Особливості препарату Белотеро Софт

Гель Belotero Soft виробляється за запатентованою технологією когезивної поліущільненої матриці (КПМ). Технологія дозволяє отримати монофазний поліущільнений гель, який є гомогенною (однорідною) масою з ділянками одноразово і дворазово зшитої гіалуронової кислоти (ГК) різного ступеня щільності. Така технологія надає гелю унікальні властивості: ділянки з одноразовим ступенем зшивання забезпечують високу пластичність і, як наслідок, легкість введення та рівномірність розподілу філера, а ділянки з дворазовим зв’язком визначають тривалий термін дії філера. Наповнювач відрізняється невеликою щільністю, концентрація ГК становить 20 мг/мл. До складу входить фосфатний буфер (рН7), який підтримує необхідний рівень pH шкіри. Філер біодеградується і згодом повністю інактивується.

Ефективність бланшингу в м Рівне 

Препарат добре показав себе для делікатної корекції в зонах з тонкою шкірою, (наприклад, при корекції зморшок у зовнішніх куточках очей і навколо губ). Ефект від корекції Belotero Soft помітний одразу після процедури. Крім заповнення зморшок, філер зволожує шкіру, підтримує її пружність та свіжість при біоревіталізації шкіри. Результат тримається 9-12 місяців і залежить від індивідуальних особливостей пацієнта.

Показання для використання Белотеро Софт 

 • поліпшення структури, тонусу, кольору та зволоженості шкіри;
 • незначні складки та тонкі зморшки на обличчі;
 • «гусячі лапки»;
 • корекція зморшок, що починаються;
 • складки над верхньою губою та на лобі;
 • неглибокі шрами.

Для підбору методу омолодження варто звернутися на консультацію косметолога в медичному центрі Alpha Cell. 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0