Рівне Київ
Біоревіталізуючий мезоконцентрат
Розділ: Косметологія
Біоревіталізуючий мезоконцентрат у м Рівне

Біоревіталізуючий мезоконцентрат у м Рівне

Біоревіталізуючий мезоконцентрат з Ha-Repair Solution – це процедура, яка допомагає покращити зовнішній вигляд шкіри, зменшити ознаки старіння, підвищити її еластичність та здоров’я. 

 

Вартість:
3000 грн
Тривалість:
1 год

Ha-Repair Solution – це препарат, який містить в собі гіалуронову кислоту різного розміру: низькомолекулярну та високомолекулярну. Ці компоненти допомагають зволожити шкіру, підвищують її пружність та еластичність, зменшують глибину зморшок та покращують кольорову гаму шкіри.

У чому полягає процедура омолодження? 

Процедура біоревіталізації з Ha-Repair Solution полягає у введенні препарату під шкіру за допомогою тонких голок. Це можна робити на різних ділянках обличчя та тіла, включаючи зони навколо очей, губ, чола, щік та шиї. Процедура є малоінвазивною та зазвичай не супроводжується болісними відчуттями.

Результати після косметологічної процедури у м Рівне можуть бути помітними вже після першого сеансу. Шкіра стає більш зволоженою, еластичною та молодою. Рекомендується проводити курс процедур 3-5 процедур для досягнення максимального ефекту та підтримки результату в подальшому.

Перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися з косметологом у м Рівне та з’ясувати можливі протипокази.

Які покази до біоревіталізуючого мезоконцентрату в м Рівне? 

За допомогою гіалуронової кислоти 2 типів досягається максимально швидкий та виражений ефект зволоження, а також ліфтинг і корекція дрібних зморшок. Процедуру рекомендовано проводити при:

 • сухій та зневодненій шкірі;
 • підвищеному тургорі та тонусі шкіри;
 • ознаках фотостаріння;
 • дрібних зморшках;
 • запальних ефектах, постакне.

Також процедуру виконують для підготовки до агресивних процедур (наприклад, хімічні пілінги, лазерне шліфування, пластичні операції тощо).

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0