Рівне Київ

Бородавки: причини виникнення та як їх позбутися у м Рівне?

Розділ: Дерматологія
Бородавки: причини виникнення та як їх позбутися у м Рівне?

Бородавки є доброякісними утвореннями шкіри. З’являються бородавки на шкірі через активізацію в організмі вірусу папіломи людини. Зараження ВПЛ може відбутися статевим шляхом або через мікротравми. Основними показаннями до їх видалення є естетичні потреби пацієнта. Звичайні бородавки не вимагають огляду лікарем-онкологом, достатньо пройти консультацію дерматолога. Ефективним методом видалення бородавок у м Рівне вважається радіохвильовий метод, власне який і використовується лікарями клініки Alpha Cell.

Основні показання до видалення бородавок 

Як було вище зазначено, що досить часто бородавки видаляють з естетичних міркувань. Проте є й інші підстави для видалення новоутворень. Наприклад, коли новоутворення піддається механічній травматизації (станок бритви, білизна, елементи одягу тощо). Бородавки на голові можуть завдавати чимало дискомфорту під час стрижок. 

Радіохвильовий метод підходить для видалення плоских, підошовних бородавок, висячих, гострих кондилом, старечих бородавок тощо.

Як відбувається видалення бородавок у м Рівне? 

У медичному центрі Alpha Cell працюють досвідчені лікарі-дерматовенерологи, що займаються видаленнями та діагностикою різних новоутворень. 

Видаляються бородавки за допомогою спеціального приладу – електрокоагулятора. Процедура передбачає кілька основних етапів:

  • Знеболення. Зазвичай використовується анестетичний крем або ін’єкція.
  • Видалення новоутворення. Вплив радіохвиль дозволяє повністю відокремити патологічну ділянку.
  • Накладення пов’язки на оброблену ділянку шкіри.

Перед видаленням пацієнт підписує інформовану згоду, лікар розповідає про можливі обмеження та надає рекомендації щодо догляду за місцем видалення.

Протипокази до видалення бородавок 

Радіохвильовий метод видалення бородавок має певні протипокази, відкласти процедуру доведеться у наступних випадках:

  • запальні захворювання шкіри;
  • загострення хронічних захворювань;
  • ГРВІ, лихоманка.

Також метод не підходить людям з цукровим діабетом, порушенням згортання крові, гіпертонічною хворобою 2-3 ступеня, кардіостимулятором, епілепсією та психічними порушеннями.

Вартість видалення бородавок у Alpha Cell 

Ціна видалення бородавок визначатиметься кількістю та розміром утворень. Уточнити, чи підходить цей спосіб, ви можете на очній консультації дерматолога. Наш центр використовує сучасні методи діагностики та видалення шкірних утворень, пропонує якісну та ефективну допомогу у випадках будь-якої складності. 

Записатися можна, зателефонувавши за вказаним номером, або, залишивши заявку на сайті.

Опубліковано: 20.01.2023
Схожі послуги
0 / 0