Рівне Київ
Лікування псоріазу, дерматиту, нейродерміту, екземи
Розділ: Дерматологія
Лікування дерматологічних захворювань Київ

Лікування псоріазу, дерматиту, нейродерміту і екземи в Києві

Псоріаз, дерматит, нейродерміт й екзема є запальними захворюваннями шкіри. Досить часто ті, в кого наявні такі захворювання вдаються до народних методів лікування, до самодіагностики та/або самолікування – чим власне набагато погіршують ситуацію. Ці хвороби мають певну схожість, тому розрізнити їх самостійно буває важко. Давайте розберемося, що означає кожне із захворювань та як з ними боротися.

Вартість:
від 450 грн
Тривалість:
від 30 хв

Псоріаз обумовлений генетично, тобто передається від батьків до дітей. Псоріатичні бляшки викликані надмірним і прискореним оновленням зовнішнього шару шкіри, епідермісу. Псоріаз частіше виникає в молодості або у дорослих після 30 років. Загострення псоріазу часто виникають через такі тригери, як втома, стрес, емоційне хвилювання, подразнення шкіри або надмірне куріння чи вживання алкоголю.

Особливості екземи та нейродерміту 

Термін «екзема» є збірним поняттям для різних запальних змін шкіри. Тому зміни шкіри при екземі можуть виглядати дуже по-різному. Проте спільним для більшості екзем є свербіж. Термін «дерматит» часто використовується як синонім «екземи».

Нейродерміт (атопічна екзема, атопічний дерматит) — це хронічне запальне захворювання шкіри, що протікає загострено. Часто вражає шкіру голови, обличчя та рук і супроводжується нестерпним свербінням. 

Як бачимо, симптоми цих захворювань дуже подібні, тому щоб не зашкодити собі більше – звертайтеся за допомогою дерматологічних клінік в Києві.

Ціна на лікування дерматологічних захворювань в Alpha Cell? 

Призначення ефективного лікування вищезгаданих дерматологічних захворювань певною мірою залежатиме від віку пацієнта, від стадії захворювання, від місця локалізації. Тому, наші дерматологи рекомендують звертатися за порадами фахівців. Лікування псоріазу в м Київ передбачає декілька варіантів: від медикаментозного до ін’єкційної терапії. Призначається лікування, виходячи з індивідуальних ситуацій та потреб пацієнта. Також ми проводимо лікування дерматиту в Києві після повноцінного огляду пацієнта. Можливі декілька варіантів лікування: медикаментозне, місцеві мазі або ж ін’єкції тромболізату чи плазми.

Щоб бути певними, що Вам нічого не загрожує, записуйтеся на консультацію до дерматологів у медичний центр Alpha Cell. У нас Ви будете приємно здивовані цінами на медичні послуги в Києві, індивідуальним підходом і максимальною уважністю до кожного пацієнта. 

 

Поширені запитання
Що таке шкірні захворювання?

Шкірні захворювання – хвороби, що вражають шкірний покрив та придатки шкіри: сальні та потові залози, нігті, волосся. До шкірного захворювання схильні люди будь-якої статі, у будь-якому віці. Частина хвороб заразна, деякі небезпечні настільки, що можуть призвести до смерті, тому вимагають негайного лікування.

Який лікар лікує захворювання шкіри?

Лікар-дерматолог – це фахівець, який займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань. Також до компетенції лікаря-дерматолога входить лікування захворювань нігтів та волосся.

Як позбутися псоріазу раз і назавжди?

Псоріаз — це хронічне захворювання, яке може мати як періоди загострень, так і періоди ремісій, коли висипання відсутні. Але, на жаль, вилікувати псоріаз раз і назавжди неможливо. Призначити ефективне лікування можуть дерматологи клініки в Києві.

Що викликає екзему?

Екзема є хронічним запальним шкірним захворюванням, що має алергічну природу. Причини виникнення та розвитку патології досі не вивчені, але вважається, що провокуючими факторами є алергічні захворювання та генетичні передумови.

Як визначити нейродерміт?

Розпізнати нейродерміт можна за такими ознаками:
свербіж шкіри;
численні висипання;
надмірна сухість шкіри;
утворення ерозій та скоринок;
ущільнення уражених ділянок;
зміна кольору шкіри;
утворення гнійників.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0