Рівне Київ
Тромболізат-терапія в трихології
Розділи: Трихологія, Клітинні технології
Тромболізат терапія в трихології Київ

Тромболізат терапія в Києві

Не так давно нашумівший тромболізат у сфері трихології на сьогодні показує відмінні результати при боротьбі з проблемами волосся. Про густе, здорове волосся мріє кожен, але не кожен знає, що для цього потрібно робити. Багато хто вважає, що головну роль відіграють дорогі засоби догляду за волоссям, проте, це зовсім не так. Ми всі індивідуальні, і, відповідно, волосся кожного потребує окремого догляду. Тромболізат терапія в Києві є максимально оптимальним варіантом для досягнення бажаного вигляду волосся та відновлення його росту.

Вартість:
15 000 грн
Тривалість:
від 30 хв

Що таке АМК терапія в клініці Alpha Cell? 

У клініці Alpha Cell ми використовуємо інноваційну технологію для відновлення здорового вигляду волосся та боротьби з його випадінням. До найдієвіших медичних послуг в Києві належить тромболізат-терапія. Загалом АМК тромболізат розшифровується як аутомезоконцентрат, він виготовляється в лабораторії з власної крові пацієнта. Звідси випливає назва “тромболізат-терапія”, адже всі активні компоненти виділяються після кріолізу та додаткового очищення власне з тромбоцитів.
Тромболізат – це біомедичний продукт крові. Для проведення терапії у пацієнта проводять забір 100 мл крові, з якої методом центрифугування та обробки виділяють біоактивні речовини. Дія цих речовин проявляється на клітинному рівні та сприяє відновленню роботи організму.

Коктейль біологічно активних речовин для волосся 

Тромболізат із особливим вмістом факторів росту, які дозволяють не тільки вирішити проблему випадіння волосся, а й сприятливо впливають на шкіру голови. Активними компонентами продукту є:

 1. Матричні металопротеїнази – ферменти, що мають каталітичний вплив на деякі компоненти позаклітинного матриксу. Вони беруть участь у функціональних і морфологічних змінах багатьох клітин. Мають безпосередній вплив на різного типу колаген, сприяють оновленню позаклітинного матриксу.
 2. Хемокіни – це молекули з регуляторною дією на клітини імунної системи. Допомагають клітинам спрямовувати рух, якщо вони мають хемокінові рецептори.
 3. Фактори росту – природні сполуки, що здатні стимулювати ріст, проліферацію та диференціювання клітин, сприяють виживанню клітин.
 4. Фактори некрозу – молекули, що керують процесом апоптозу (запрограмованої клітинної смерті) пошкоджених клітин.
 5. Мікробіциди – природні антибіотичні сполуки, які можуть руйнувати вірусні частки.
 6. Проангіогенні та антиангіогенні фактори – білки, які регулюють ріст та оновлення судин.

За рахунок того, що тромболізат виготовляється  з власного біоматеріалу, імунітет не сприймає таку терапію як ворожий зовнішній вплив і дозволяє досягати якісно кращих результатів. 

Наші трихологи в Києві максимально уважні до кожного пацієнта, для лікування випадіння волосся складаються індивідуальні програми. Детальніше за процедуру та її особливості Ви можете дізнатися, записавшись на консультацію трихолога в Дарницькому районі Києва.

Поширені запитання
Які протипоказання є до тромболізат терапії в Києві?

До протипоказів належать онкологічні захворювання в анамнезі за останніх 5 років, хронічна патологія печінки, системні аутоімунні хвороби, значні запальні процеси.

Що таке тромболізат?

Тромболізат в Києві – це біомедичний продукт, що виготовляється з власної крові пацієнта. Тромболізат містить у собі біологічно активні сполуки та фактори росту, що сприяють відновленню регенеративного потенціалу організму.

Як виготовляють АМК тромболізат?

Виготовлення тромболізату в Києві складається з таких етапів: забір крові, контроль якості, виділення тромбоцитів, центрифугування, очистка і концентрування тромбоцитів, фасування препарату, кріоліз, контроль якості введення препарату.

Скільки часу займає процедура тромболізат-терапії для волосся?

Тромболізат терапія в косметологічній клініці Києва займає орієнтовно 30 хвилин.

Що допомагає при випадінні волосся в Києві?

Дієвим засобом із випадіння волосся є тромболізат-терапія в Києві. Таке лікування полягає у виготовленні препарату з власної крові пацієнта, тобто продукт є абсолютно біосумісним.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Трихолог/Дерматолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0