Рівне Київ
Трихоскопія
Розділ: Трихологія
Трихоскопія в Києві

Трихоскопія в Києві

Випадіння волосся є найпоширенішим захворюванням волосся, тому діагностика типу алопеції іноді може бути складною. Методи, які зазвичай використовуються для дослідження, можна класифікувати як інвазивні (наприклад, біопсія при рубцевій алопеції), напів інвазивні (трихограма, одинична трихограма) або неінвазивні (наприклад, підрахунок волосся, трихоскопія, фототрихограма, електронна мікроскопія, лазерна скануюча мікроскопія).

Вартість:
550 грн.
Тривалість:
30 хв

Трихоскопія: Дарницький район 

Дарницький район займає близько 16 % усієї території Києва. Медичні послуги різних закладів у Києві відрізняються, у тому числі й трихоскопія. Клініка Alpha Cell використовує відеодерматоскоп (трихоскоп). Він може збільшувати зображення у 200 разів. 

Трихоскопія є простим і неінвазивним інструментом для оцінки ряду захворювань волосся та шкіри голови. Широко використовується в дерматології для оцінки пігментованих уражень шкіри, є цінним, неінвазивним і швидким методом для оцінки пацієнтів із втратою волосся, що дозволяється завдяки збільшеній візуалізації волосся та шкіри голови.

Переваги трихоскопії в Києві

Трихоскопія в Києві дозволяє детально оглянути: стрижні волосся, отвори волосяних фолікулів, перифолікулярний епідерміс і кровоносні судини. Також послуга є ключовим елементом у трихології Києва, без дослідження лікар не може поставити остаточний діагноз. Зокрема, трихоскопія може бути корисною для діагностики, прогнозу, подальшого спостереження за андрогенною алопецією, гніздовою алопецією, телогеновим випадінням, трихотиломанією, вродженою трикутною алопецією тощо. 

Ціна на трихоскопію в медичному центрі Alpha Cell

Трихоскопія в нашій клініці має кілька переваг:

 • є безкоштовною на консультації лікаря-трихолога;
 • високоякісне оптичне скло трихоскопа з багатошаровим антибліковим покриттям;
 • збільшення до 200х;
 • безпечність та безболісність;
 • програмне забезпечення аналізу Q-focus із функціями вимірювання та анотації.

Трихоскопія є одним із ключових елементів консультації трихолога, тому не має окремої плати, а входить у загальну вартість консультації лікаря.

Поширені запитання
Що таке трихоскопія?

Трихоскопія – це високотехнологічна діагностика стану волосся та шкіри голови. Проблемна ділянка обстежується за допомогою спеціального приладу – трихоскопа. Трихоскоп обладнано потужною оптичною системою, що виводить зображення на екран комп’ютера з багаторазовим збільшенням (до 1000 разів).

Де можна зробити трихоскопію волосся в Києві?

Клініка Alpha Cell пропонує широкий перелік послуг, у тому числі й цифрову діагностику волосся та шкіри голови – трихоскопію

Як проходить трихоскопія?

Методика проведення триходерматоскопії полягає в наступному: спеціальним датчиком лікар-трихолог поетапно обстежує волосяну частину голови (як проблемні зони, так і здорові ділянки для порівняння). Зображення під збільшенням виводиться на екран комп’ютера.

Навіщо потрібний трихоскоп?

Трихоскоп – це діагностичний комплекс для мікроскопічного дослідження волосся та шкіри волосяної частини голови. За допомогою нього можна дати детальну оцінку стану шкіри голови та волосяного покриву.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0