Рівне Київ
Консультація дерматолога
Розділ: Дерматологія
Консультація дерматолога в Києві

Консультація дерматолога в Києві

Дерматологія – галузь клінічної медицини, яка вивчає функції та структуру шкіри в нормі та при наявності патологій, а також займається лікуванням і профілактикою шкірних захворювань.

В Україні немає окремої спеціальності дерматолог, а існує медична спеціалізація дерматовенеролог.

Вартість:
550 грн.
Тривалість:
30 хв

Шкіра є великим і видимим органом тіла, захищає нас від мікробів і чужорідних агентів, допомагає регулювати температуру тіла та дозволяє відчувати дотик, тепло та холод.

Тому перед тим, як відправитися за допомогою пошукової системи Google, щоб самостійно діагностувати те, що здається безпечною, набридливою проблемою шкіри, пам’ятайте, що деякі моменти все ж потребують професійної допомоги.

Особливості консультації дерматолога: Дарниця

Консультація дерматолога в Києві не передбачає спеціальної підготовки, рекомендовано мати з собою результати медичних та лабораторних обстежень за останніх пів року. Консультація складається з 3 етапів: збору анамнезу, зовнішнього огляду та дерматоскопії. Також за потреби дерматологи нашого центру можуть направити пацієнта до суміжних фахівців або на лабораторні аналізи. Триває консультація близько 30 хвилин, а ціна залежатиме від потреби в дерматоскопії. Якщо цифрова діагностика шкіри не буде необхідною, то вартість буде меншою.

Дерматоскопія у сучасному світі користується великою популярністю серед медичних послуг клініки в Києві. Наші дерматологи роблять все можливе для якісної діагностики шкірних захворювань та призначення ефективного лікування.

Коли потрібно звертатися до дерматолога:

 1. Помітили родимку, яка має неправильні межі чи змінює форму, розмір;
 2. Ви маєте хворобливі утворення, які заважають як функціонально, так і косметично;
 3. Суха шкіра, наявність свербіжу та подразнень;
 4. Грубі плями на шкірі голови, колінах, ліктях чи нижній частині спини, що сверблять;
 5. Втрата більшої кількості волосся, ніж зазвичай;
 6. Почервоніла та подразнена шкіра;
 7. Будь-якого типу висипання;
 8. Акне, постакне.

Помітивши будь-які збої в організмі, відчувши нездужання, звертайтеся до медичного центру на Дарниці, працівники якого зроблять все можливе для покращення Вашого стану.

Як відбувається запис до дерматолога в Alpha Cell?

Оскільки ми піклуємося про комфорт та задоволеність наших пацієнтів, у нас дійсний попередній запис. Для того, щоб не чекати у черзі – ми пропонуємо Вам запис за номером телефону, вказаним на сайті клініки. Також записатися до дерматолога в Києві можна, заповнивши форму.

Поширені запитання
Що входить до консультації дерматолога в Києві?

Консультація дерматолога насамперед передбачає збір анамнезу, візуальний огляд шкіри, проведення дерматоскопії та призначення індивідуального лікування.

Для чого потрібна консультація трихолога?

Консультація дерматолога необхідна пацієнтам, які страждають на гострі або хронічні захворювання шкірного покриву та його придатків. Лікар цієї спеціальності виявить причину патології, проведе комплексне обстеження та складе індивідуальний план лікування.

Коли потрібна консультація дерматолога?

Найчастіші симптоми, при яких слід звернутися до клініки та отримати консультацію дерматолога: свербіж, лущення та набрякання шкірного покриву; «висипання» на шкірі, поява запалених та «мокнучих» ділянок; збільшення бородавок та родимих ​​плям, підозра на виникнення новоутворень.

Чи потрібно складати аналізи у дерматолога?

До прийому лікаря-дерматолога не потрібно проводити будь-які аналізи. Необхідність лабораторного обстеження з’ясується на прийомі, після огляду та встановлення клінічного чи попереднього діагнозу.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматовенеролог | Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0