Рівне Київ
Дерматоскопія
Розділ: Дерматологія
Дерматоскопія в Києві

Дерматоскопія в Києві

Дерматоскопія – це неінвазивний метод, який дозволяє мікроскопіювати структури під поверхнею шкіри, які не видно оку. Дерматоскопія стала потужним додатковим методом ранньої діагностики меланоми, що дозволяє розрізнити тип новоутворення (пігментне та непігментне) і зменшити частоту непотрібних біопсій.

Цифрова діагностика: Дарницький район

Дерматоскопія в районі Дарниця нашого медичного центру проводиться за допомогою ручного мікроскопа – дерматоскопа, оснащеного збільшувальною лінзою та джерелом світла. Це дозволяє досліджувати структуру та візерунки шкіри.  В основному доброякісні ураження, як правило, мають симетричні дерматоскопічні краї та кольори, тоді як злоякісні ураження мають тенденцію демонструвати неправильні та атипові дерматоскопічні структури. Дерматоскопія належить до сучасних послуг клініки в Києві та користується великою популярністю серед пацієнтів, що мають різного типу новоутворення.

Ціна на дерматоскопію в Alpha Cell

Під час дерматоскопії в м Київ лікар може нанести на шкіру спирт, гель або воду. Потім лінзу приладу тримають над досліджуваною ділянкою шкіри. Часто необхідно обережно торкатися шкіри дерматоскопом. Лікар також фотографує уражені ділянки або місця новоутворень. Після процедури лікар може запросити пацієнта на додаткове обстеження через кілька місяців, видалити новоутворення за допомогою електрокоагуляції або заспокоїти пацієнта, що новоутворення нешкідливе.

Дерматологія в Києві займає провідну ланку у медицині, адже шкіра є найбільшим органом тіла та часто зазнає негативного зовнішнього впливу. Ціна цифрової діагностики в нашому центрі входить у консультацію дерматолога. Відвідуйте дерматолога щороку, щоб перевірити пігментовані ділянки, різного типу утворення за допомогою дерматоскопії.

Поширені запитання
Де можна провести дерматоскопію шкіри у м Київ?

Дерматоскопію проводять у медичному центрі Alpha Cell, тривалість якої становить не більше 30 хвилин.

Чи болісна процедура дерматоскопії?

Ні, дерматоскопія в Києві  – це безболісна процедура.

Що покаже дерматоскопія?

Дерматоскопія є зразком діагностики новоутворень шкіри, у обов’язковому порядку проводиться перед видаленням будь-якого новоутворення (папіломи, бородавки, невуса тощо), вона дозволяє за зовнішніми ознаками визначити природу утворення, пізнати його безпеку.

Навіщо робити дерматоскопію?

Дерматоскопія – це унікальний метод безконтактної діагностики, що дозволяє достовірно визначити природу новоутворення. Особливість даного методу полягає в тому, що він дозволяє встановити ступінь небезпеки будь-якого новоутворення на ранній стадії – практично відразу після появи.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0