Рівне Київ
Плазмоліфтинг
Розділ: Дерматологія
Плазмоліфтинг Київ

Плазмоліфтинг в Києві

Старіння шкіри – природний процес, який уповільнює оновлення клітин і знижує їх біологічну активність. Хоча це неможливо повністю зупинити, існують ефективні способи уповільнити зміни в нашому тілі та зовнішності. Однією з найпопулярніших послуг нашої клініки в Києві є процедура з використанням збагаченої тромбоцитами плазми, яку називають плазмоліфтингом обличчя.

Вартість:
1800 грн
Тривалість:
60 хв

Збагачена тромбоцитами плазма – це препарат, отриманий із крові пацієнта, і концентрація тромбоцитів у ній вища порівняно з природною, фізіологічною плазмою. Така терапія вже багато років успішно використовується не тільки в естетичній медицині, але і в стоматології, реконструктивній хірургії та ортопедії. Збагачена тромбоцитами плазма використовується для прискорення загоєння ран, згладжування рубців, регенерації тканин пародонту, відновлення кісткової тканини та росту волосся. Це також зменшує видимість ознак старіння шкіри.

Плазмоліфтинг обличчя: Дарниця

Що таке плазмоліфтинг обличчя? Процедура починається із забору невеликої кількості крові у пацієнта, приблизно 20 мл. Вона надходить у спеціальні пробірки, які потім поміщають у пристрій, що забезпечує її центрифугування. Пізніше лейкоцити і еритроцити відокремлюються від плазми разом з тромбоцитами. Утворений препарат (плазму) вводять у шкіру пацієнта. Це робиться лінійно, уздовж обраної складки чи зморшки, або за допомогою класичної техніки мезотерапії.

Плазмоліфтинг обличчя в м Київ стимулює розмноження стовбурових клітин, а також стимулює фібробласти виробляти новий колаген. Це дозволяє шкірі регенерувати та оживати. Що важливо, процедура абсолютно безпечна. Препарат, що вводиться під шкіру, є натуральним, оскільки отриманий з крові пацієнта, що виключає ризик алергічних реакцій. Не варто боятися, що процедура плазмоліфтингу буде дуже болючою. Перед введенням препарату на шкіру наносять крем для мінімізації дискомфорту.

 

Плазмоліфтинг обличчя Київ

Показання до процедури та ціна плазмоліфтингу 

Процедура дозволяє оживити та вирівняти тон шкіри, а також покращити її еластичність, щільність та пружність. Зморшки розгладжуються і, таким чином, стають менш помітними, в результаті чого пацієнти можуть насолоджуватися більш молодим і сяючим виглядом. Збагачена тромбоцитами плазмотерапія також дозволяє відновити колагенові волокна та покращити кровопостачання шкіри. Лікування дуже ефективне, результати помітні через 2 тижні після його проведення і зберігаються до кількох місяців. Також плазмоліфтинг обличчя можна поєднувати з плазмоліфтингом волосся в Києві в дерматологічній клініці.

Плазмоліфтинг рекомендований людям, які хочуть позбутися таких проблем, як:

  • зморшки і непривабливі складки,
  • втомлена, суха, в’яла та тьмяна шкіра,
  • нерівний тон шкіри,
  • видимі шрами, наприклад шрами від прищів.

Збагачену тромбоцитами плазму також вводять пацієнтам, які страждають на облисіння за чоловічим типом. Крім того, це дозволяє прискорити процеси загоєння та регенерації шкіри після інших процедур естетичної медицини.

Поширені запитання
Який ефект дає плазмоліфтинг?

Ефект від плазмоліфтингу в Києві: ревіталізація шкіри; уповільнення процесів старіння; підвищення місцевого імунітету; поліпшення метаболізму у клітинах шкіри.

Коли буде видно ефект від плазмоліфтингу?

Більшість пацієнтів відзначають помітний позитивний ефект через 1-1,5 тижні. Деякі відзначають, що ефективність плазмоліфтингу настає після першої ін’єкції. Результат залежить від віку, стану шкіри та особливостей організму в цілому.

Коли краще робити плазмоліфтинг у Києві?

Найкраще проводити процедуру з ранку, утримуватися від їжі потрібно мінімум 4 години до плазми. Щоб плазма була “хорошою”, корисно пити багато води. Також лікарі рекомендують робити процедуру у першій половині менструального циклу (але не в менструацію).

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних