Рівне Київ
Видалення новоутворень
Розділ: Дерматологія
Видалення новоутворень в Києві

Видалення новоутворень в Києві

Електрокоагуляція – досить ефективний метод, який дозволяє позбутися небажаних новоутворень за 1 сеанс. Процедура дозволяє за 30-40 хвилин позбутися папілом і бородавок на обличчі та тілі. Провести видалення новоутворень на шкірі в Києві можна у лікарів-дерматовенерологів клініки Alpha Cell.

Вартість:
від 500 грн
Тривалість:
45 хв

Новоутворення можуть з’являтися на шкірі тіла та обличчя людини протягом усього життя, природа їхнього походження залежить від наявності імунних, ендокринних порушень, вірусних інфекцій. Зовнішні фактори, такі як: довге перебування на сонці, травми шкіри, також можуть призвести до розвитку новоутворень.

Єдиним способом лікування доброякісних утворень шкіри є їхнє повне видалення. Своєчасне видалення родимок, бородавок та папілом є найкращою профілактикою переродження доброякісного утворення на злоякісне.

Безпечний метод видалення утворень на шкірі: Дарниця

До послуг клініки в Києві входить видалення новоутворень радіохвильовим методом. Проте, перш ніж видаляти якісь елементи на шкірі, лікарі-дерматологи Alpha Cell проводять ретельний огляд і у разі підозри на злоякісність пацієнт отримує направлення на онкологічну консультацію для зняття ризику такого діагнозу. 

Існує ряд рекомендацій для видалення новоутворень: наприклад, папіломи – утворення вірусного походження, що локалізуються, як правило, в області шиї, пахвових западин та області паху, лікарі рекомендують видаляти в осінньо-зимовий період і не допускати їх великого росту. Під час огляду лікар нашого медичного центру проконсультує вас з усіх питань, пов’язаних із видаленням новоутворень у м Київ. Дерматологія на Дарниці займає провідну ланку в медицині та користується попитом серед пацієнтів. 

Протипоказаннями для виконання електрокоагуляції є: злоякісність новоутворень, алергія на анестетики, непереносимість електропроцедур, загострення соматичних захворювань, порушення згортання крові, герпес.

Клініка Alpha Cell: виконання процедури та результат 

Перед процедурою лікар оглядає новоутворення під дерматоскопом. У разі відсутності підозр на злоякісність утворення видаляються протягом одного сеансу. Вилучення здійснюється за допомогою спеціального приладу – електрокоагулятора. Електричний струм викликає термічне ураження тканини навколо зони, що видаляється, на місці видалення з’являється суха скоринка. Процедура може бути проведена відразу на декількох зонах, наприклад, на обличчі, шиї, декольте.

Електрокоагуляція дозволяє видаляти утворення у тому числі на таких делікатних зонах як повіки, куточки очей, ніс та досягати чудового естетичного ефекту. Після сеансу електрокоагуляції необхідна антисептична обробка ранки в домашніх умовах протягом 5-7 днів.

Вибір способу видалення визначає лікар-дерматолог в Києві на очній консультації залежно від типу, розміру, локалізації та інших характеристик освіти.

Поширені запитання
Який метотед є безпечним для видалення новоутворень?

У медичному центрі Києва використовується метод електрокоагуляції для видалення новоувторень. Він є абсолютно безпечним, адже при видаленні відбувається вплив тільки на новоутворення, здорова тканина навколо не травмується.

Скільки часу потрібно для видалення новоутворення в Києві?

Час видалення залежатиме від типу новоутворення, його розміру та локації на тілі, орієнтовно видалення одного новоутвору займає близько 15 хвилин.

Що таке електрокоагуляція?

Електрокоагуляція – ефективна технологія видалення новоувторень в Києві, розташованих на поверхні шкіри. Процедура є швидкою та безболісною, за потреми може бути використана місцева анестезія.

Які новоутворення можна видалити у Києві?

До новоутворень, що видаляють у нашому медичному центрі належать: родимки, папіломи, старечі кератоми, фіброми, бородавки, кондиломи тощо. Але видалення відбувається за умови, якщо немає ознак злоякісності новоутвору.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0