Рівне Київ
PRP-терапія для волосся
Розділ: Трихологія
Плазмотерапія волосся в Києві

PRP-терапія для волосся в Києві

Збагачена тромбоцитами плазма (PRP) — це концентрат плазми, отриманий із цільної крові пацієнта, який складається переважно з тромбоцитів. Численні фактори росту присутні в гранулах тромбоцитів. Фактори росту стимулюють проліферацію та диференціацію клітин, що призводить до посилення росту волосся. 

Понад десять років тому було визначено, що PRP має сприятливий вплив на пересадку кісткової тканини із застосуванням в ротовій та щелепно-лицевій хірургії, ортопедичній та кардіохірургії. Останнім часом зростає інтерес до застосування PRP в трихології, наприклад, при алопеції різного походження, ламкості волосся тощо.

Вартість:
1500 грн
Тривалість:
45 хв

Особливості PRP-терапії в Києві (Позняки) 

Ін’єкції PRP проводяться в три етапи:

  1. Забір венозної крові з руки пацієнта.
  2. Центрифугування крові, щоб розділити на три шари: плазму, багату тромбоцитами, плазму з низьким вмістом тромбоцитів і еритроцити. 
  3. Безпосереднє введення плазми в шкіру голови.

PRP-терапія в Києві – це амбулаторна процедура, відповідно, хірургічне втручання не вимагається, а час процедури мінімальний. Інноваційне лікування дає надійні та природні результати найменш інвазивним способом. Процедура може дати чудові результати як самостійне лікування, але також може бути рекомендована в поєднанні з іншими методами при випадінні волосся. Важливо, щоб пацієнти розуміли, що результати можуть бути повільними та поступовими. Як правило, результати починають проявлятися після перших двох-трьох місяців і будуть найбільш помітними приблизно через шість місяців.

Ціна PRP-терапії в клініці Alpha Cell 

Згідно з даними Національної медичної бібліотеки США, плазмотерапія волосся допомагає як чоловікам, так і жінкам. На тепер є досить популярною процедурою в Україні, адже показує позитивні терапевтичні результати при проблемах із волоссям. 

Плазмотерапія волосся в Києві проводиться курсом у 5-8 процедур з проміжком 10-14 днів між ними. Ціни на послуги клініки в Києві приємно здивують, адже ми робимо все можливе задля задоволеності наших пацієнтів не тільки лікуванням, а й обслуговуванням. Вартість однієї процедури PRP становить 1500 грн. 

Для того, щоб дізнатися чи підійде така терапія у вашому випадку необхідно записатися но консультацію лікаря-трихолога в Києві. Пам’ятайте, що здоров’я волосся у ваших руках!

Поширені запитання
Який результат очікувати від плазмотерапії волосся у Києві?

Плазмотерапія шкіри голови – один із найефективніших методів відновлення волосся. Його перевага у біосумісності: під шкіру вводиться препарат із власної крові клієнта. Це виключає ризик алергій та запускає процес природної регенерації та омолодження. Саме тому досягається дуже тривала ремісія.

Чим корисна плазма для волосся?

Плазмотерапія волосся в Києві стимулює регенерацію та ріст нового волосся. Посилюється синтез колагену та інших білків, які відповідають за здоров’я та зовнішній вигляд волосся. Утворюються нові капіляри, що покращують постачання фолікулів поживними речовинами. Поліпшується стан і шкіри.

Яка вартість плазмотерапії волосся в Києві?

У нашій косметологічній клініці доступні ціни на всі послуги, плазмотерапія шкіри голови коштує 1500 грн за одну процедуру.

Коли починає рости волосся після плазмотерапії?

Волосся починає рости через 1-2 місяці після процедури. Результат зберігається від шести місяців до двох років. Ін’єкції плазми не тільки запускають ріст нового волосся, але і надають волоссю блиск і шовковистість. Після проходження курсу плазмоліфтингу волоини стають щільнішими, а їх діаметр збільшується.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0