Рівне Київ
Екзоконцентрат для волосся
Розділи: Трихологія, Клітинні технології
Екзоконцетрат для волосся в Києві

Екзоконцентрат для волосся в Києві

Однією з найпопулярніших областей регенеративного лікування зараз є екзосомальна терапія. Відновлення волосся зазвичай пов’язане з тимчасовими місцевими методами лікування, але екзосоми демонструють великий потенціал у відновленні волосся, яке припинило рости, шляхом омолодження фолікула, зводячи побічні ефекти та час відновлення до мінімуму.

Екзосоми – це везикули, або клітинні компоненти, які вивільняються з клітин, першочергово зі стовбурових клітин. Вони діють як «посланці», передаючи певну генетичну інформацію та білки між клітинами. Зараз дослідниками виявлено, що екзосоми можуть покращувати процес загоєння травм у пацієнтів.

Вартість:
від 8 000 грн
Тривалість:
від 30 хв

Лікування випадіння волосся екзоконцентратом

Екзоконцетрат для волосся змінює середовище стовбурових клітин, розташованих у шкірі голови пацієнта. Це дозволяє їм генерувати власні екзосоми, відновлюючи роботу сплячих волосяних фолікулів, що потім дозволяє сприяти росту нового волосся в місцях, де воно стоншене або повністю втрачене.

Alpha Cell — це провідний медичний центр, який спеціалізується на боротьбі із проблемами волосся, випадінням, облисінням тощо. Послуги клініки в Києві мають багато переваг і доступні ціни. Наш сайт чітко показує, що ми зосереджуємось на новітніх методиках для росту волосся, які користуються величезною ефективністю серед клітинних технологій. Потужна комбінація факторів росту в екзосомних ін’єкціях дозволяє нашим пацієнтам відростити здорове та густе волосся.

Яка ціна на лікування екзосомами в Києві?

Екзосомальна терапія – це дуже цілеспрямований, гнучкий метод лікування таких захворювань, як лікування дифузної й андрогенної алопеції. Екзосоми сприяють збільшенню густоти волосся, запобігають облисінню. Відповідно, ціни на лікування екзоконцентратом будуть коливатися від кількості процедур, які необхідні у конкретних випадках.

Записуйтеся на консультацію лікаря трихолога на Позняках, щоб дізнатися, чого очікувати від лікування, як отримати кращі результати та як мати густе, здорове волосся.

 

Поширені запитання
Що таке екзоконцетрат?

Екзоконцетрат для волосся в Києві – це препарат, виготовлений з екзосом – везикулів, або клітинних компонентів, які вивільняються з клітин, першочергово зі стовбурових клітин. Вони діють як «посланці», передаючи певну генетичну інформацію та білки між клітинами.

Чим корисна екзосомальна терапія для волосся?

Екзосомальна терапія для волосся в Києві активує власний регенеративний потенціал організму, відповідно пробуджуються сплячі волосяні фолікули, покращується кровопостачання шкіри голови, стимулюється ріст нового волосся.

Яка вартість екзосом для волосся в Києві?

Орієнтовна ціна на екзосомальну терапію в медичному центрі Alpha Cell – 8 000 грн.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0