Рівне Київ
Біоревіталізація
Розділ: Косметологія
Біоревіталізація в Києві

Біоревіталізація в Києві

Біоревіталізація є внутрішньошкірним введенням гіалуронової кислоти. Процедура здатна надати швидку омолоджуючу дію та справляється з усіма віковими змінами. Біоревіталізація тіла та обличчя стає дедалі популярнішою, адже багато жінок хочуть виглядати молодшими та привабливими. Також у сучасному світі до послуг косметології в Києві часто вдаються і чоловіки.

Вартість:
від 1500 грн
Тривалість:
1 год 10 хв

В чому полягає процедура біоревіталізації: Дарницький район

Гіалуронова кислота – речовина, здатна притягувати та утримувати воду в тканинах. Виробляється така кислота у шкірі, вона забезпечує її тонус, пружність та молодість, а також бар’єрно-захисну функцію. На жаль, вже приблизно у 25-30 років вироблення кислоти тканинами поступово скорочується. Це призводить до того, що шкіра стає сухою, покривається зморшками і набуває некрасивого кольору і несвіжого вигляду.

Сутність біоревіталізації в Києві полягає у доставленні цінної речовини ззовні. Процедура безпечна і може повторюватися стільки разів, скільки потрібно.

Ефективність процедури та ціни в Alpha Cell

Дієвість та унікальність цієї процедури серед широкого спектра медичних послуг в Києві полягає у тому, що ефект помітний вже після першої процедури та її можна виконувати не тільки на ділянці обличчя. Косметологи приватної клініки Alpha Cell виконують процедуру на обличчі, шиї та зоні декольте. 

Біоревіталізація обличчя та шиї в Києві дозволяє:

 • Забезпечити необхідне зволоження шкіри
 • Підвищити тонус
 • Поліпшити колір шкіри
 • Посилити обмінні процеси
 • Структура епідермісу регенерувати на клітинному рівні
 • Наситити шкіру необхідними поживними речовинами
 • Відновити еластичність шкірних покривів

Біоревіталізація зони навколо очей гарантує усунення темних кіл та набряків, мішків та синців. Процедура дозволяє досягти і вираженого ефекту омолоджування. Після курсу біоревіталізації розгладжуються зморшки, забезпечується виражений ліфтинг-ефект і загальний ефект омолодження.

Крім того, процедура має доступні ціни та проводиться для:

 • Усунення судинних зірочок
 • Звуження розширених пор
 • Усунення вугрового висипу
 • Позбавлення від шрамів, розтяжок та рубців.

Для стійкого та максимально вираженого ефекту потрібно пройти курс процедур. Його тривалість визначається косметологом і залежить від обраного виду біоревіталізації та складності наявних проблем.

Поширені запитання
Кому не можна робити біоревіталізації?

Загальні протипоказання до проведення біоревіталізації:
тяжкі хронічні захворювання;
аутоімунні хвороби.
індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу препаратів для біоревіталізації.
наявність злоякісних пухлин.
захворювання, що супроводжуються підвищенням температури тіла.

Що дає одна процедура біоревіталізації?

Переваги, які має біоревіталізація в Києві:
Концентрація еластину та колагену в клітинах з віком зменшується, шкіра стає сухою та в’ялою. Потрапляючи у тканини, діючий компонент препаратів – гіалуронова кислота – запускає генерацію цих речовин, живить та зволожує шкіру природним чином.

Коли буде видно ефект від біоревіталізації?

Через 2-3 тижні після сеансу біоревіталізації структура шкіри покращується, вирівнюється колір і рельєф обличчя, помітно зменшуються великі вікові та дрібні мімічні зморшки. Тургор та еластичність шкіри підвищується, завдяки чому відновлюється чітка лінія вилиць, підтягується овал обличчя.

Де проводять процедури біоревіталізації у Києві?

Біоревіталізацію для обличчя можна зробити у нашому косметологічному центрі на Позяках, процедура триває годину, кількість сеансів індивідаульний, лікар встановлює після попередньої консультації.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0