Рівне Київ
PRX-T33
Розділи: Косметологія, Пілінги
Пілінг PRX-T33 Київ

Пілінг PRX-T33 в Києві

Швидке омолодження шкіри найчастіше асоціюється з ін’єкціями краси. Однак є метод досягти кращого ефекту, без болі та реабілітації – це пілінг для ревіталізації та миттєвого ліфтингу PRX-T33. Вийти у світ оновленою та красивою після цієї процедури можна того ж дня. Вранці зробив – увечері сяєш!

Вартість:
1 700 грн
Тривалість:
1 год

Ціна та особливості пілінгу в Alpha Cell

PRX-T33 терапія – це процедура очищення шкіри обличчя, під час якої спеціальний препарат проникає в глибокі шари дерми, стимулює її та відновлює. Пілінг prx-t33 у Києві інтенсивно омолоджує обличчя, утворює колагеновий каркас. В результаті досягається миттєвий результат ліфтингу, ущільнення шкіри, вирівнювання рельєфу та скорочення пор. Після пілінгу обличчя не червоніє, шкіра не лущиться. Відразу можна наносити декоративну косметику.

Пілінги для обличчя в Києві можна проводити для боротьби з віковими змінами, а також у юному віці для лікування шкіри, схильної до висипань (прищі, вугрі), пігментації, себореї. Успішно можна лікувати розацеа й акне. 

Перед процедурою в обов’язковому порядку проводиться консультація косметолога. Консультація буде безкоштовною, якщо процедура пілінгу prx-t33 на Дарниці проводитиметься відразу після спілкування з лікарем. Для отримання ефекту ліфтингу потрібно пройти курс процедур із тривалим відновленням, курс встановлюється в косметологічній клініці Києва.

Показання до пілінгу PRX-T33: сайт Alpha Cell

 1. Фотостаріння
 2. Атонічна, в’яла шкіра
 3. Поверхневі та глибокі зморшки
 4. Шкіра «курця»
 5. Жирна шкіра, розширені пори
 6. Атрофічні рубці
 7. Гіперкератоз
 8. Гіперпігментація, розтяжки.
Поширені запитання
Як часто можна робити пілінг Прх т 33?

Для досягнення максимального ефекту достатньо провести лише 4-6 процедур з інтервалом на тиждень. Пілінг PRX-T33 не вимагає частого повторення курсів: навпаки, рекомендується між курсами робити перерву не менше півроку.

Як працює пілінг PRX T33?

У PRX-T33 працює у поєднанні з перекисом водню, завдяки чому препарат проникає в глибокі шари шкіри, не травмуючи при цьому її поверхню та практично не викликаючи лущення. Реакція запускає процес природного відновлення шкіри із формуванням нового колагену без пошкодження епідермісу.

Коли буде помітно результат після пілінгу?

Вид хімічного пілінгу залежить від глибини дії складу. Поверхневий робиться на основі фруктових кислот. Для досягнення найкращого результату бажано змішувати різноманітні кислоти. Достатньо одного сеансу в 3-4 місяці, щоб підтримувати ефект.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0