Рівне Київ
Альгінатні маски
Розділ: Косметологія
Альгінатні маски в Києві

Альгінатні маски в Києві

Ключовий компонент альгінатних масок – альгінат. Його відкрили випадково в 1981 році: англійський учений Стенфорд Мур проводив досліди щодо отримання йоду з бурих водоростей. Незаплановано отримав побічний продукт, який став головним інгредієнтом нового різновиду масок.

Вартість:
300 грн
Тривалість:
30 хв

Маски для обличчя 

Альгінати – це солі альгінової кислоти. Її одержують із червоних, бурих та деяких зелених водоростей. При змішуванні з водою альгінова кислота перетворюється на субстанцію, схожу на гуму. Тому альгінатні маски отримали англійську назву Rubber masks (Гумові маски). Альгінова кислота їстівна, її використовують як загусник у виробництві морозива, сиру та соусів.

Ціна альгінатних масок у Alpha Cell

Альгінатні маски в Києві вважаються косметикою професійного догляду. У нашому центрі роблять маску за правилами, рівномірно і без безпосередньої участі пацієнта. Альгінатні маски є універсальними послугами клініки в Києві та підходять для різного віку та типу шкіри.

Що роблять альгінатні маски?
Зволожують суху, нормалізують вироблення себуму у жирної, освіжають та підтягують зрілу шкіру. Особливість маски в тому, що вона посилює дію засобів, нанесених під неї. Спочатку суміш виглядає як зефірки маршмеллоу, що розтанули, але через 5 хвилин перетворюється на гумову волого- і повітронепроникну плівку. Виходить ефект парника і всі компоненти проникають у шкіру, не маючи інших шляхів відступу. Ефективність косметики, нанесеної після альгінатної маски, також підвищується.

Альгінатні маски можна зробити в районі Дарниця в косметологічній клініці Києва. Вони практично не здатні викликати алергію. Єдиний алерген – йод. Тому, якщо на нього немає реакції, інші інгредієнти не є небезпечними.

 

Поширені запитання
Де в Києві можна зробити альгінатну маску для обличчя?

В медичному центрі на Позняках виконують великий спектр косметологічних послуг, до числа якиї входять ріхного типу альгінатні маски.

У чому сенс альгінатних масок?

Альгінатна маска утворює повітронепроникну щільну еластичну субстанцію, яка утримує вологу та сприяє більш глибокому проникненню поживних речовин у шкіру. Застигання маски в пластичну масу відбувається за рахунок альгінату, який видобувається із бурих водоростей.

Чим альгінатні маски відрізняються від звичайних?

Крім багатого складу, альгінати цінуються за здатність до застигання при контакті з водою. Це зумовлює головну зовнішню відмінність альгінатних масок від інших. Альгінатні маски є порошком, який традиційно розлучається водою до утворення однорідної маси.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0