Ключовий компонент альгінатних масок – альгінат. Його відкрили випадково в 1981 році: англійський учений Стенфорд Мур проводив досліди щодо отримання йоду з бурих водоростей. Незаплановано отримав побічний продукт, який став головним інгредієнтом нового різновиду масок.
Альгінати – це солі альгінової кислоти. Її одержують із червоних, бурих та деяких зелених водоростей. При змішуванні з водою альгінова кислота перетворюється на субстанцію, схожу на гуму. Тому альгінатні маски отримали англійську назву Rubber masks (Гумові маски). Альгінова кислота їстівна, її використовують як загусник у виробництві морозива, сиру та соусів.
Альгінатні маски в Києві вважаються косметикою професійного догляду. У нашому центрі роблять маску за правилами, рівномірно і без безпосередньої участі пацієнта. Альгінатні маски є універсальними послугами клініки в Києві та підходять для різного віку та типу шкіри.
Що роблять альгінатні маски?
Зволожують суху, нормалізують вироблення себуму у жирної, освіжають та підтягують зрілу шкіру. Особливість маски в тому, що вона посилює дію засобів, нанесених під неї. Спочатку суміш виглядає як зефірки маршмеллоу, що розтанули, але через 5 хвилин перетворюється на гумову волого- і повітронепроникну плівку. Виходить ефект парника і всі компоненти проникають у шкіру, не маючи інших шляхів відступу. Ефективність косметики, нанесеної після альгінатної маски, також підвищується.
Альгінатні маски можна зробити в районі Дарниця в косметологічній клініці Києва. Вони практично не здатні викликати алергію. Єдиний алерген – йод. Тому, якщо на нього немає реакції, інші інгредієнти не є небезпечними.
В медичному центрі на Позняках виконують великий спектр косметологічних послуг, до числа якиї входять ріхного типу альгінатні маски.
Альгінатна маска утворює повітронепроникну щільну еластичну субстанцію, яка утримує вологу та сприяє більш глибокому проникненню поживних речовин у шкіру. Застигання маски в пластичну масу відбувається за рахунок альгінату, який видобувається із бурих водоростей.
Крім багатого складу, альгінати цінуються за здатність до застигання при контакті з водою. Це зумовлює головну зовнішню відмінність альгінатних масок від інших. Альгінатні маски є порошком, який традиційно розлучається водою до утворення однорідної маси.