Рівне Київ
Джесснера
Розділи: Косметологія, Пілінги
Пілінг Джесснера в Києві

Пілінг Джесснера в Києві

Пілінг Джесснера, залежно від поставлених завдань, може застосовуватися як поверхневий пілінг для обличчя в Києві, так і як серединний. Концентрація кислот, що входять до складу, не змінюється, якщо потрібно здійснити серединний пілінг, збільшується кількість застосовуваних шарів препарату. 

Вартість:
1000 грн
Тривалість:
1 год

Ділянка застосування голлівудського пілінгу в Києві не обмежена обличчям, можна проводити процедуру на руках, зоні декольте тощо. Оскільки кислоти, що входять до складу не в змозі проникнути в глибинні шари шкіри, процедура вважається безпечною та з мінімальними шансами на якесь ускладнення. 

Показання для пілінгу в медичному центрі Alpha Cell

У косметологічній клініці Києва пілінг Джесснера рекомендується у таких випадках:

 • гіперпігментація, веснянки;
 • вугрова хвороба;
 • комедони, розширені пори;
 • надмірна жирність шкіри;
 • незначні мімічні та вікові зморшки;
 • неглибокі рубці та нерівності на шкірі обличчя;
 • сонячне та сенільне лентіго.

Проведення процедури та ціна в Alpha Cell

Передпілінгова підготовка. Вона включає використання спеціальних засобів (приписаних косметологом). Сюди можуть входити препарати зі слабким вмістом фруктових кислот для попереднього вирівнювання рельєфу шкіри та видалення відмерлих частинок рогового шару.

Якщо процедура здійснюється у весняно-літній час, варто подбати про захист від засмаги, оскільки за наявності свіжої засмаги пілінг не робиться. Потрібно використовувати препарати для захисту від сонця (крем, спрей, спеціальна косметика тощо), і просто уникати прямої дії ультрафіолету. Якщо процедура планується в зимовий період, доведеться відмовитися від солярію.

Етапи процедури:

 • Очищення від забруднень та/або залишків макіяжу.
 • Знежирення шкіри для наступної рівномірної дії на шкіру пілінгом.
 • Нанесення пілінгу. Шари наносяться з інтервалом у п’ять хвилин.
 • Накладення заспокійливої ​​маски та зволожуючого крему.
 • Постпілінговий догляд, який включає використання тих чи інших засобів, запропонованих косметологом.

Ціна залежатиме від кількості проведених процедур, адже пілінг Джесснера в Києві рекомендовано проходити курсом. Вартість однієї процедури становить 1000 грн. Призначається такий пілінг тільки після консультації косметолога.

Поширені запитання
Навіщо робиться пілінг Джесснера?

Пілінг Джесснера у Києві дозволяє вирівняти поверхню шкіри, очистити пори, прибрати застійні плями та надає здорового сяючого кольору обличчю. До того ж, проникаючи вглиб шкіри, молекули пілінгу здатні притягувати та утримувати вологу, що робить шкіру більш зволоженою та пружною.

Які проблеми може вирішити пілінг Джесснера?

Показаннями до застосування пілінгу є жирна шкіра, ранні ознаки старіння, в’ялість шкіри, сухість, зморшки, нерівний рельєф. Ефективність пілінгу Джесснера для обличчя особливо помітна при боротьбі з акне, постакне та рубцюватістю. Також за допомогою цього засобу усувають пігментацію.

Де можна зробити пілінг Джесснера?

У косметологічні клініці Києва є багато доступних пілінгів, серед яких великою популярністю користується пілінг Джесснера.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0