Рівне Київ
Плазмомаска – омолодження шкіри
Розділ: Косметологія

Плазмомаска для обличчя в Києві

З віком ми помічаємо багато змін у своєму тілі. Коли наявні зморшки та тьмяне обличчя, то всі бажають уникнути цього без хірургічних операцій, правда? Що ж, рішенням омолодження шкіри у м Київ є плазмомаска, що багата на активні речовини. Вони запускають вироблення колагену та за допомогою безпосереднього впливу покращують тонус і текстуру шкіри.

Вартість:
від 650 грн
Тривалість:
45 хв

Терапія PRP для обличчя 

Плазмомаска – це процедура омолодження, яка полягає у впливі біологічно активних речовин крові на шкіру обличчя. PRP-догляд за обличчям може бути корисним для людей, які мають зморшки, пошкодження сонцем або шрами. Роблячи маску з плазми стимулюється проліферація клітин. Це призводить до збільшення вироблення еластину і колагену. В результаті шкіра буде виглядати більш підтягнутою, пружною та гладкою.

Клініка Alpha Cell: показання для проведення плазмомаски

Плазмомаска серед послуг клініки в Києві може проводитися як самостійна процедура, а також як додаткова після лазерного впливу, мезотерапії, пілінгів, чистки обличчя та інших процедур, що пов’язані з травматизацією шкіри. 
Плазмомаска у м Київ проводиться у разі, якщо:

 • травматизація шкіри після процедур;
 • вікові зміни шкіри;
 • шкіра позбавлена пружності та кольору;
 • акне, постакне;
 • підвищена сухість шкірних покривів;
 • дерматологічні захворювання (псоріаз, екзема тощо).

Ціни на косметологічні послуги в Києві є доступними для кожного, постійним відвідувачам гарантовані знижки. Про індивідуальні потреби вашої шкіри розповідає лікар на консультації, також після цього можливе проведення будь-якої процедури.

Поширені запитання
Що таке плазмомаска?

Плазмомаска в Києві – це ефективний спосіб омолодження шкіри, а також прискорення процесу регенерації після деяких процедур.

Які переваги у плазмомасок?

Плазмомаска – безпечна та натуральна; не сприяє розвитку алергічних реакцій та виникненню відторгнення;
виключає наявність мутагенної загрози для пацієнта; виключає використання токсичних речовин; виключає можливість інфікування.

Де роблять процедуру "плазмомаска" в Києві?

Плазмомаску для омолодження шкіри роблять в косметологічному центрі на Позняках, процедуру виконсують фаїівці – дерматологи/косметологи. Попередній запис за телефоном: +380983527229

Скільки часу триває процедура "плазмомаска"?

Празмомаска за тривалістю дорівнює звичайній консультації дерматолога в Києві – 30-40 хвилин.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0