Рівне Київ
Карбокситерапія
Розділ: Косметологія
Карбокситерапія в Києві

Карбокситерапія в Києві

Карбокситерапія обличчя швидка та ефективна, оскільки результати помітні вже після першого відвідування. Для довготривалого результату необхідно провести цикл з 6-10 процедур (1 раз на тиждень), і результат збережеться протягом 8-12 місяців.

Вартість:
1300 грн
Тривалість:
1 год

Карбокситерапія для обличчя в м Київ — ключ до сяючої, молодої шкіри. Процедура, під час якої гіподерма насичується необхідною кількістю вуглекислого газу (CO2). Тоді робота судин сильно посилюється, кровоносні судини розширюються, що забезпечує більший приплив крові до м’язової і жирової тканин. Ми пропонуємо широкий спектр медичних послуг в Києві, серед яких провідну роль займає карбокситерапія.

Карбокситерапія в клініці Alpha Cell: Дарницький район

Наша революційна терапія CO2 допомагає прискорити метаболізм шкіри та природне виробництво кисню, забезпечуючи глибоке зволоження. Після першого використання шкіра виглядає значно яскравішою, свіжішою, має рівний тон, менше зморшок і еластичність. Також метод ефективний для лікування синців, набряків і прищів.
Карбокситерапія – нова технологія корекції старіння шкіри. Ця революційна терапія в косметологічній клініці Києва генерує активні бульбашки, які містять запатентовану формулу, яка стимулює шкіру до відновлення краси, енергії та здоров’я. Активуючі бульбашки вбираються в шкіру без ін’єкції, щоб збільшити насиченість киснем і здатність шкіри засвоювати необхідні поживні речовини та виводити руйнівні токсини.

Ціна на карбокситерапію 

Карбокситерапія є затребуваною процедурою та має наступні показання

 • Інтенсивне омолодження шкіри та зупинка процесів передчасного старіння.
 • Зменшення зморшок і їх глибини.
 • Поліпшення процесів регенерації шкіри.
 • Зменшення пігментних плям і чорних кіл під очима.
 • Більш гладка шкіра, менші пори та підкреслений контур обличчя.
 • Зменшується набряк шкіри.
 • Профілактика видимих ​​капілярів шкіри.

Ціна карбокситерапії буде залежати від кількості проведених процедур. Курс карбокситерапії призначає лікар нашого медичного центру Alpha Cell. Сайт дозволяє зробити запис на карбокситерапію у форматі онлайн (заповнити анкету) або, зателефонувати за номером: +38 (098) 352-72-29

Поширені запитання
Чим корисна процедура карбокситерапії?

Карбокситерапія чи газові уколи – лікувальний метод за допомогою підшкірних ін’єкцій медичного вуглекислого газу CO2. Вуглекислі уколи – це спосіб, що надає на шкіру оздоровлюючий і омолоджуючий ефект, тому що сприяє поліпшенню кровообігу і регенерації тканин.

Що таке карбокситерапія для обличчя?

Карбокситерапія в Києві – це насичення шкіри киснем і мікроелементами за допомогою неінвазивного введення в неї вуглекислого газу (CO2).

Що не можна робити після карбокситерапії?

НЕ рекомендується протягом 6 годин мити місце ін’єкції, плавати та відвідувати сауну та басейн. НЕ рекомендується перегрівати або переохолоджувати місце ін’єкції до того, як спаде набряк і зникне почервоніння.

Як робиться карбокситерапія обличчя?

Косметологи медичного центру Alpha Cell в Києві кажуть, що карбокситерапія — одна з найбезпечніших і найефективніших процедур. За допомогою гелів, масок або ін’єкцій шкіру насичують вуглекислим газом (СО2), який змушує кров віддавати кисень клітинам та тканинам.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0