Рівне Київ
Мезотерапія волосся
Розділ: Трихологія
Мезотерапія волосся в Києві

Мезотерапія волосся в Києві

Мезотерапія для волосся – це метод лікування, при якому в шкіру голови вводять вітаміни, мінерали та амінокислотні коктейлі, необхідні для росту волосся. Це забезпечує живлення волосяних фолікулів, таким чином потовщуючи волосся, зупиняючи випадіння та зміцнюючи волосся.

Вартість:
від 1400 грн
Тривалість:
30 хв

Мезотерапія волосся в Києві — це техніка, при якій роблять крихітні краплі ін’єкцій по всій шкірі голови. Існує багато різноманітних коктейлів ін’єкцій, які зазвичай є рослинними екстрактами. Незважаючи на те, що це ін’єкції, вам вводять лише користь — вітаміни та мінерали — необхідні для росту та розвитку волосся.

Де можна зробити мезотерапію волосся в Києві?

Серед широкого спектра медичних послуг нашого медичного центру в Києві популярністю користується мезотерапія. Причинами такої затребуваності можна назвати доступну ціну та застосування не лише при випадінні волосся, а й для профілактичної дії.

Переваги мезотерапії волосся в Києві

Мезотерапія волосся має певні переваги:

  • ефективність;
  • безпечність та безболісність;
  • підвищує імунітет шкіри голови;
  • контролює мікрозапалення шкіри голови.

Курс мезотерапії: скільки потрібно процедур? 

Мезотерапія для волосся має накопичувальний ефект, тобто якщо наявні серйозні проблеми з волоссям – не варто очікувати приголомшливих результатів уже після 1 процедури. Ін’єкційна терапія передбачає курс, тобто для помітних результатів необхідно декілька процедур. Мезотерапію для відновлення волосся в Києві роблять один раз на десять днів. Процедуру проводить кваліфікований лікар трихолог в клініці на Позняках. Рекомендований курс – 5-10 процедур, точну кількість, необхідну Вам встановлює лікар після проведення огляду та трихоскопії.

Поширені запитання
Який ефект після мезотерапії волосся?

Результат після проведення курсу процедур у Києві буде наступним: оздоровлення шкіри голови; поліпшення структури та якості пасм по всій довжині; припинення випадіння волосся та активізація його росту.

Які показання для мезотерапії голови?

Мезотерапію волосся в Києві проводять при випадінні волосся, андрогенному облисінні, алопеції, себореї волосяної частини голови, негативному впливі на волосся після фарбування або хімічної завивки, лупі, лущенні та свербінні шкіри голови.

Як мезотерапія впливає на ріст волосся?

Мезотерапія – це лікувальна процедура, яка дозволяє зміцнити фолікули, прискорити ріст волосся, відновити його щільність і нормалізувати гідроліпідний баланс шкіри.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Галич Тетяна Ігорівна (Трихолог/Дерматолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0