Рівне Київ
Тромболізат-терапія для рук, шиї, зони декольте
Розділи: Дерматологія, Клітинні технології
Тромболізат для омолодження рук, шиї, зони декольте в Києві

Тромболізат терапія для рук, шиї і зони декольте в Києві

Незважаючи на те, що ми дуже стараємось виглядати молодо, руки видають наш справжній вік. Вони втрачають об’єм, з’являються яскраво виражені вени та дедалі більші пігментні плями. Навіть антивіковий догляд за обличчям і тілом не може приховати ознаки старіння рук. Тому ми додали до переліку медичних послуг клініки в Києві терапію, що омолоджує такі ділянки: шия, руки, зона декольте.

 

Вартість:
15 000 грн
Тривалість:
1 год

Вводячи тромболізат ми відновлюємо об’єм рук, «ховаємо» вени та повертаємо шкірі рук пружність. Тромболізат терапія рук в м Київ є швидкою та безболісною, не залишає побічних ефектів.

Омолодження декольте: Дарниця 

Красиве декольте є центральною частиною жіночої харизми. На жаль, ділянка грудей  дуже схильна до появи зморшок, оскільки сонце з роками зменшує еластичні частини шкіри через ультрафіолетове випромінювання. Крім того, шкіра тут піддається розтягуванню, особливо під час вагітності. Колаген і гіалурон, що містяться в шкірі, зменшуються, а зона декольте стає «зморшкуватою». З  омолодженням декольте  жінок виглядають на багато років молодше.
Тромболізат терапія зони декольте в м Київ проводиться курсом, який складається з 3-ьох процедур, інтервалом у 1 тиждень. Можна робити таку терапію не частіше 3 разів на рік, все залежить від індивідуальних потреб пацієнта. Наша дерматологічна клініка в Києві пропонує для пацієнтів сучасні послуги для омолодження, які показують результат вже після 1 процедури.

Омолодження шиї: клініка Alpha Cell

Шию можна розглядати як свого роду продовження обличчя. Зморшкувата шия видає наш справжній вік. Тромболізат є біомедичним продуктом крові, активні компоненти якого покращують обмін речовин шкіри та її імунітет, що сприяє її омолодженню на клітинному рівні. Таким чином покращуються механічні характеристики шкіри – її пружність, еластичність та текстура.

Тромболізат терапія для шиї в м Київ є прогресивним напрямком естетичної медицини та показує свою ефективність вже після першої процедури.

Поширені запитання
Після якої процедури буде помітний ефект омолодження?

Тромболізат терапія в м Київ є прогресивним напрямком естетичної медицини та показує свою ефективність вже після першої процедури.

У чому полягає дія тромболізату в Києві?

Вводячи тромболізат ми відновлюємо об’єм рук, «ховаємо» вени та повертаємо шкірі рук пружність. Тромболізат терапія рук в м Київ є швидкою та безболісною, не залишає побічних ефектів.

Як відбувається процедура омолодження для різних ділянок?

Тромболізат-терапія для омолодження може використовуватися на кожну ділянку окремо, а також можна проводити процедуру відразу для омолодження рук, шиї та зони декольте.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0