Рівне Київ
Тромболізат-терапія в дерматології
Розділи: Дерматологія, Клітинні технології
Тромболізат терапія в дерматології Київ

Тромболізат терапія шкіри в Києві

Догляд за шкірою та медичне лікування для вирішення конкретних проблем шкіри стають усе більш витонченими. Зараз доступний набір неінвазивних, малоінвазивних процедур для вирішення широкого кола проблем зі шкірою – від пошкоджень сонцем і зморшок до гіперпігментації, шрамів від прищів, акне, дерматитів тощо. 

Вартість:
15 000 грн
Тривалість:
60 хв

Наш центр пропонує прогресивний метод боротьби з шкірними захворюваннями – тромболізат-терапію. Що означає така терапія та коли її використовують? Тромболізат – це біомедичний продукт, який виготовляють у лабораторіях з власної крові пацієнта. До його вмісту входить багато біологічно активних речовин та сполук, в тому числі величезна кількість факторів росту. Завдяки дії цих компонентів відбувається:

 1. покращення синтезу колагену, 
 2. відновлення судинної сітки, 
 3. покращення потоку мікро- та макроелементів до нашої шкіри,
 4. оновлення позаклітинного матриксу,
 5. ріст та виживання клітин шкіри. 

Наші дерматологи в Києві перед процедурою проводять повноцінну консультацію. За етапи, деталі, ефективність терапії в дерматології лікар розповідає на первинному огляді. Тромболізат терапія для шкіри в Києві використовується у таких випадках:

 • нездоровий колір шкіри;
 • купероз, пігментні плями;
 • постакне;
 • темні кола під очима;
 • розширені пори;
 • порушення роботи сальних залоз;
 • втрата еластичності та пружності шкіри;
 • глибокі та дрібні зморшки.

Послуги омолодження в Києві

Розвиток прогресивних методів омолодження шкіри, а саме тромболізат терапії, був поштовхом до зростання кількості здорових, активних жінок похилого віку, чиє найзаповітніше бажання — виглядати такими ж молодими, якими вони почуваються всередині. Новітні методи малоінвазивні, мають набагато коротший час відновлення, ніж традиційна підтяжка обличчя, і можуть досягти значних поліпшень, які виглядають дуже природно.

Оскільки тромболізат виготовляється з власної крові пацієнта, то він є повністю біосумісним та виключає можливість побічних реакцій. Клітинні технології – це те, що робить нас ближче до мрій виглядати красиво! Завдяки медичним послугам клініки в Києві ми розвиваємо медицину та робимо все можливе для її високого рівня.

Як зробити запис на тромболізат терапію? 

Тромболізат-терапія шкіри в Києві має ряд протипоказань: 

 • онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останніх 5 років, 
 • хронічна патологія печінки, 
 • системні аутоімунні захворювання, 
 • значні запальні процеси.

Тому, за умови Вашого запису на таку терапію – Вас обов’язково спочатку консультує дерматолог, і тільки тоді приймається рішення про проведення процедури. Записатися можна, зателефонувавши за номером, що вказаний на сайті або, заповнивши відповідну форму. 

Поширені запитання
Скільки процедур потрібно, щоб побачити ефективність тромболізату в дерматології?

Звісно все залежатиме від клінічного випадку, також проведення тромболізат-терапії в Києві може бути 2 способів: бустерна доза (1 процедура), звичайна доза (3 процедури). Точну кількість препарату, від якої буде помітний позитивний результат встановлює лікар після консультації.

Що допомагає для омолодження обличчя в Києві?

Дієвою та інноваційною методикою омолодження є тромболізат-терапія в Києві, завдяки якій активізується природний регенеративної потенціал організму, покращується постачання поживних речовин.

Що таке тромболізат?

Тромболізат – це препарат, виготовлений із крові пацієнта в лабораторії. До його складу входить ведичезна кількість факторів росту та біологічно активних речовин.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0