Рівне Київ
Видалення фіброми
Розділ: Дерматологія
Видалення фіброми Київ

Видалення фібром в Києві

Фібромою шкіри називають доброякісне утворення, яке складається із зрілих елементів сполучної тканини і може виникати на будь-якій ділянці тіла. Зовні вона виглядає як ущільнення або вузлик кольору шкіри або трохи відрізняється. Саме собою новоутворення не небезпечне і не завдає больових відчуттів. 

Вартість:
від 500 грн
Тривалість:
45 хв

Однак у деяких випадках патологія стає яскраво вираженим косметичним дефектом або завдає дискомфорту внаслідок травмування, тертя об неї одягу та інших зовнішніх факторів.

Показання до видалення фіброми: Дарницький район

Лікарі дерматологічної клініки Alpha Cell у Києві проводять малоінвазивні втручання, спрямовані на видалення твердих та м’яких фібром шкіри,  з використанням радіохвильового ножа. Це дозволяє скоротити період реабілітації та уникнути формування рубців. Видалення фіброми на Дарниці займає від 30 хв часу, після чого пацієнт може повертатися до звичного життя.

Ні тверда, ні м’яка фіброма не становлять небезпеки для життя людини, проте можуть бути видалені в таких випадках:

  • утворення є косметичним дефектом та завдає пацієнту психологічного дискомфорту;
  • пухлина постійно травмується (одягом, внаслідок гоління тощо).

Видалення методом електрокоагуляції: клініка Alpha Cell 

Видалення фібром у м Київ відбувається за допомогою радіохвиль. Це ефективна процедура, що має чудовий естетичний результат. Крім того, використання радіохвиль дозволяє моментально “стерилізувати” рану, завдяки чому значно знижується ризик виникнення ускладнень.

Електрокоагуляція як медична послуга клініки в Києві має такі переваги: мінімальний ризик кровотеч і розвитку ускладнень. Ціни є досить привабливими на видалення фібром для району Дарниця. Залежно від розміру та кількості фібром, а також побажань пацієнта ми проводимо процедуру видалення фібром без знеболювання або з використанням місцевої анестезії.

Поширені запитання
Чому утворюється фіброма?

Справжню причину утворення фібром не виявлено. Найчастіше фіброми утворюються у місцях тривалого механічного подразнення тканин. Деякі види фіброми виникають через спадкову схильність до таких захворювань як: множинні нейрофіброми, нейрофіброматоз.

Як виглядає фіброма?

М’яка фіброма зовні схожа на папілому і виростає до величезних розмірів. М’яка фіброма найчастіше розташована на ніжці, що добре видаляється електрокоагулятором у Києві. На відміну від твердої фіброми, м’яка фіброма містить жирову тканину. Вона менш щільна, має коричневу гіперпігментацію або її колір не відрізняється від кольору шкіри.

Чи потрібно видаляти фіброму?

Видалення фіброми в Києві – процедура, яка нерідко потрібна не тільки з косметичною метою, але і для безпеки здоров’я. Фіброма не злоякісна, але при травмі є джерелом інфікування, причиною запального процесу. Правильним вибором буде звернутися до лікаря.

Що не можна робити після видалення фіброми?

Після видалення фіброми слід уникати фізичного та емоційного перенавантаження, недосипання та надмірного вживання алкогольних напоїв. Протипоказано також споживання великої кількості солі, оскільки воно призводить до застою рідини в організмі внаслідок набряклості.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0