Рівне Київ
Консультація дієтолога
Розділ: Корекція фігури
Консультація дієтолога Київ

Консультація дієтолога в Києві

Консультація з питань харчування – це зустрічі з дієтологом з метою покращення якості життя людини, загального здоров’я та самопочуття.

Якщо ви зацікавлені в збалансованому харчуванні, хочете зменшити свою вагу, страждаєте на харчову алергію чи хронічно хворі: експерти з питань харчування – наші дієтологи будуть раді допомогти особисто вам.

Вартість:
від 1000 грн
Тривалість:
від 1 год

Індивідуальний супровід дієтолога для жінок та чоловіків

До переліку послуг клініки в Києві входить звичайна консультація дієтолога та консультація дієтолога з індивідуальним супроводом. Оскільки ми піклуємося про здоров’я своїх пацієнтів – ми вирішили запровадити 21 день постійного зв’язку.

Що Вам дасть дієтологічний супровід лікаря Alpha Cell? 

  • аналіз Вашого поточного харчування;
  • розрахунок необхідної кількості нутрієнтів (білків, жирів, вуглеводів) та мікроелементів;
  • розрахунок калорійності та складання зразкового меню з урахуванням віку, фізичного стану, рухової активності;
  • складання індивідуального меню з урахуванням Ваших харчових звичок та поставлених цілей (зниження ваги, набір маси, підтримання тіла у тонусі, детоксикація, поповнення нестачі вітамінів та мінералів).

Зв’язок з Вами щодня протягом супроводу, спостереження динаміки змін. Раз на тиждень відбувається корегування програми харчування (за потреби).

Ціна консультації дієтолога в Alpha Cell 

Вартість консультації лікаря залежатиме від особистих потреб, для вибору доступні: звичайна консультація дієтолога; консультація дієтолога з супроводом 21 день. Тому, якщо Ви у пошуках “дієтолог Позняки” та “корекція фігури в Києві – ми раді будемо бачити Вас у нашому медичному центрі. Стати кращою версією себе завжди простіше разом, ніж наодинці.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0