Рівне Київ
Лікування постакне
Розділ: Дерматологія
Лікування постакне Київ

Лікування постакне в Києві

Постакне – це специфічні наслідки висипу вугрів: рубці, нерівний рельєф шкіри або пігментні плями в місцях колишніх висипань. Поява слідів постакне може свідчити про досить глибоке запальне ураження шкіри та/або про недостатню здатність епідермісу до саморегенерації.

Вартість:
від 450 грн
Тривалість:
від 30 хв

Фізіологічний механізм виникнення постакне дуже простий. Уявіть, що ви випадково обпалили шкіру плойкою або праскою. Швидше за все, на ній утворюється опік – темна пляма. Це природна реакція шкіри на травму – підвищене вироблення меланіну, що веде до появи пігментації.

Розвиток акне також є процесом травматизації шкіри, що веде до збільшення вироблення меланіну. Більше того, при низькій здатності шкіри до регенерації або високої схильності до утворення рубців на місці травми може сформуватися ділянка шкіри з нерівним рельєфом та/або грубою текстурою.

Причини появи акне: лікування в Дарницькому районі 

Існує кілька причин, через які можуть виникати сліди постакне на шкірі:

  • тривалий розвиток запальних процесів – можливо пов’язане з інфікуванням шкіри;
  • вугровий висип середнього ступеня тяжкості і вище, скупчення вузликів та мікрокіст;
  • механічне видавлювання висипів, особливо закритих комедонів (можуть залишитися навіть шрами);
  • вікові особливості шкіри – чим старше шкіра, тим більш помітними можуть бути сліди постакне на ній.

Важливо розуміти, що лікування постакне в дерматологічній клініці Києва на Дарниці –  це комплексний процес. Ризик розвитку постакне залежить і від типу шкіри, і від її природних здібностей до регенерації, і від вибору засобів догляду за шкірою в період активних висипань і після них.

Як можна позбутися від постакне: клініка Alpha Cell 

Постакне може набувати різних форм – це також залежить і від природних особливостей шкіри, і від того, наскільки грамотним був догляд за шкірою в період лікування висипу вугрів. 

Постакне – це комплексна проблема, пов’язана, зокрема, і з індивідуальними особливостями шкіри. Відповідно, і відповіді на запитання «як прибрати чи лікувати постакне» відрізнятимуться. Центр Alpha Cell в арсеналі медичних послуг в Києві має різні методи лікування постакне, який спосіб підійде особисто Вам визначає лікар після повноцінного огляду.

Як правило, найсильніше страждає від акне та його наслідків проблемна шкіра, схильна до жирності та надмірного вироблення шкірного сала (себуму). Це пов’язано з тим, що підвищене виділення себуму (особливо в сукупності з некоректним доглядом, надмірним очищенням або недостатнім зволоженням) може провокувати закупорку пор та розвиток закритих комедонів. Найчастіше вони можуть виникати на лобі, щоках та носі, а також у ділянці підборіддя.

Як один з основних способів лікування постакне часто використовуються ретиноїди, альфа-гідроксикислоти або комбінації цих препаратів. Однак застосування подібних засобів від постакне підходить не всім – часом вони можуть, навпаки, провокувати розвиток небажаних реакцій: видимого почервоніння, роздратування чи пігментації. Лікування постакне обов’язково визначає та призначає лікар.

Як показує практика лікарів нашого медичного центру ефективно зарекомендувала себе ін’єкційна терапія. Ми пропонуємо широкий спектр такої терапії для лікування постакне в м Київ. До них відносяться:

  1. мезотерапія;
  2. плазмотерапія;
  3. тромболізат-терапія.

Щоб визначити, який тип лікування постакне підходить саме Вам – зверніться за допомогою наших провідних лікарів.

Поширені запитання
Як довго лікувати постакне?

У середньому, вирівнювання тону та рельєфу шкіри після перенесеного вугрового висипу займає від одного до декількох років, залежно від інтенсивності постакне.

Які методи ефективні для лікування постакне в Києві?

Дерматологи клініки в Києві використовують дієві методики для боротьби з постакне. Високу ефективність показують ін’єкційні методики, а саме: мезотерапія, плазмотерапія та тромболізат-терапія.

Чому після прищів залишаються сліди?

У питанні появи постакне та формуванні рубців вирішальне значення має глибина ушкодження. Еритема та пігментація з’являються через травму епідермісу, тоді як рубці – дерми. Часто так відбувається при тяжкому та затяжному перебігу хвороби, коли запалення доходить до глибшого шару шкіри.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних