Рівне Київ
Ліполітична терапія
Розділ: Корекція фігури
Ліполітична терапія в Києві

Ліполітична терапія в Києві

З віком наш метаболізм сповільнюється, що ускладнює переміщення небажаного жиру. Alpha Cell пропонує пацієнтам у Києві лікування ліполізом як альтернативу інвазивному хірургічному зменшенню жиру.

Вартість:
80 грн - 1 мл
Тривалість:
30 хв

До послуг клініки в Києві, які допомагають схуднути належить ліполітична терапія. Процедура ліполізу може сформувати ваше тіло та забезпечити втрату ваги шляхом ефективного усунення небажаних жирових відкладень та руйнування целюліту в кількох цільових областях, таких як:

  • подвійне підборіддя;
  • надпліччя або пахвова западина;
  • верх або низ живота;
  • стегна або гомілки.

Клініка на Дарниці: ліполіз для схуднення

На основі індивідуальних потреб клієнта створюється коктейль ліків, який потім вводиться в цільову область. Ця процедура спеціально спрямована на рецептори в жирових клітинах, руйнуючи структуру, яка утримує їх разом, ефективно розчиняючи жир зсередини.

Зазвичай ліполітична терапія в Києві складається з курсу, який містить мінімум від 3 до 5 сеансів. Кількість сеансів, які вам знадобляться, можна визначити на первинній консультації з одним із наших кваліфікованих лікарів.

Пацієнти можуть відчувати певний локалізований дискомфорт під час лікування та легке печіння відразу після. На обробленій ділянці буде деяка припухлість, і пацієнти можуть відчувати деяку хворобливість і запалення протягом кількох днів після лікування, оскільки поверхня шкіри стане більш гладкою та підтягнутою. Це ознака того, що лікування діє.

Ціна на ліполітичну терапію в Alpha Cell 

Ліполітична терапія є однією із найдієвіших процедур для корекції фігури у м Київ. Наш медичний центр пропонує широкий спектр медичних та косметологічних процедур за доступними цінами. Вартість ліполітичної терапії розраховується від кількості введення препарату. Деталі можна дізнатися на консультації лікаря.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0