Рівне Київ
Кріоліполіз
Розділ: Корекція фігури
Кріоліполіз Київ

Кріоліполіз в Києві

Кріоліполіз – це неінвазивна методика схуднення, яка дозволяє позбутися від жирових відкладень шляхом лікування холодом без хірургічного втручання. Коли жирові клітини заморожуються, вони кристалізуються і поступово розщеплюються організмом.

Вартість:
від 900 грн
Тривалість:
від 1 год

Слово «кріоліполіз» утворено з трьох давньогрецьких слів: cryo (холод), lipo (жир) і lyse (руйнування), що дослівно перекладається як «знищення локалізованого жиру холодом». 

Кому підходять послуги кріоліполізу?  

Кріоліполіз у м Київ підходить для чоловіків і жінок, які мають локалізований жир, який не зникає, незважаючи на здоровий спосіб життя та правильне харчування. Лікарі виділяють кріоліполіз як одну із ефективних послуг клініки в Києві для корекції фігури.

Процедуру можна проводити на таких ділянках тіла, як живіт, боки, стегна та сідниці. Також можливе використання 2 маніпул одночасно. Маніпула – це вакуумна насадка, що використовується у ході процедури та ставиться безпосередньо на місце корекції.

Метод кріоліполізу вважається справжньою альтернативою ліпосакції, косметичній операції. Змінити свою фігуру можна легко і просто за допомогою кріоліполізу.

Прайс-лист на лікування кріоліполізом в Alpha Cell 

Ціни варіюються залежно від зони та вашого плану лікування, який буде визначено під час консультації. У кожного різний тип статури. Тому обов’язково потрібно пройти первинну консультацію в Alpha Cell, щоб ми могли запропонувати вам індивідуальний план лікування. Якщо Ви бажаєте працювати над корекцією фігури в Києві декількома способами, ми гарантуємо Вам вигідні та знижені ціни!

 

Мала маніпула

900 грн

Середня маніпула

1000 грн

Велика маніпула

1100 грн

2 маніпули разом на живіт

1500 грн

2 маніпули разом на боки

1800 грн

Маніпули на бік і стегно

1500 грн

 

Кріоліполіз є допоміжним методом схуднення. Однак це не замінює здоровий спосіб життя і регулярні фізичні вправи.

Переваги кріоліполізу в клініці Alpha Cell

Кріоліполіз має кілька переваг: це лікування не вимагає анестезії та голок! Крім того, шкіра не пошкоджується, а процедура дозволяє швидко відновитися після кожної процедури, оскільки не має соціальних обмежень. Крім того, при здоровому способі життя та збалансованому харчуванні результати залишаються постійними. 

Побічні ефекти цієї процедури мінімальні. Після сеансу може бути почервоніння і відчуття стягнутості. 

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0