Рівне Київ
Мезотерапія обличчя
Розділ: Дерматологія
Мезотерапія обличчя в Києві

Мезотерапія обличчя в Києві

Мезотерапія  — французька методика омолодження, яка використовує мікроін’єкції вітамінів, ферментів, антиоксидантів і рослинних екстрактів для омолодження і підтяжки шкіри, поліпшення якості волосся, а також видалення зайвого жиру. Мішель Пістор, лікар із Франції, розробив цю техніку в 1952 році.

Вартість:
від 1200 грн
Тривалість:
45 хв

Цей догляд ідеально підходить для всіх типів шкіри, є дуже комфортним і не вимагає періоду відновлення, тож ви можете повернутися до звичайної діяльності. Залежно від суміші поживних речовин, мезотерапія обличчя надає шкірі інтенсивне та тривале зволоження, шляхом омолодження шкіри, стимулювання вироблення колагену та еластину.

Кому підходять послуги мезотерапії обличчя?

Медичні послуги, у тому числі й мезотерапія обличчя в районі Дарниця клініки в Києві виконується лікарями-дерматологами після повноцінного огляду. Така терапія може миттєво покращити тьмяну, втомлену шкіру та поверхневі зморшки, також покращує циркуляцію крові, допомагаючи організму вимивати старіючі токсини. Цю процедуру також можна використовувати для усунення гіперпігментації, лікування вугрів і омолодження шкіри.

Вітамінні коктейлі для мезотерапії можуть стимулювати клітини фібробластів шкіри виробляти більше колагену для боротьби з ознаками старіння. Серед переліку корисних для шкіри рослинних інгредієнтів, які вводяться, входять вітаміни, фактори росту, гіалуронова кислота, пептиди, антиоксиданти та мікроелементи, які забезпечують ідеальне середовище для здорової шкіри, яка краще справляється з процесом старіння.

Показання до мезотерапії обличчя:

  • зморшки
  • тьмяна шкіра
  • гіперпігментація
  • акне

Ціна на мезотерапію в клініці Alpha Cell

Вартість мезотерапії залежить від типу лікування та кількості необхідних сеансів. Також залежить від препарату, який обирається для ін’єкцій, адже розвиненість нашої косметології має великий набір. У середньому мезотерапія в дерматологічній клініці Києва коштує від 1200 грн за одну процедуру. 

Ви маєте пам’ятати, що курс процедур призначає тільки лікар, виходячи з конкретної ситуації. Мезотерапія обличчя в м Київ має накопичувальний ефект, тому для досягнення бажаного результату необхідно пройти весь курс процедур.

Поширені запитання
Який ефект від мезотерапії обличчя в Києві?

Після курсу мезотерапії підвищується вироблення колагену та еластину, що допомагає розгладити дрібні зморшки, позбутися косметичних дефектів, нормалізувати стан шкірних покривів та покращити колір обличчя. Поліпшується клітинний метаболізм, що дає приголомшливий ефект – шкіра оновлюється, омолоджуючись самостійно.

Скільки тримається ефект від мезотерапії?

При правильному догляді та способі життя результат може зберігатися до 1,5 року.

Кому не можна робити мезотерапію?

Індивідуальна непереносимість компонентів препарату. Прийом ліків, що впливають на згортання крові. Схильність до утворення рубців. Захворювання крові.

Чим відрізняється ботокс від мезотерапії?

У варіанті з ботоксом лікар вводить під шкіру людині спеціальний препарат – ботулотоксин типу А. Він на якийсь час паралізує мімічні м’язи. А ось при мезотерапії використовують коктейлі, які складаються з речовин, підібраних для конкретної людини індивідуально.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0