Рівне Київ
Лікування вугрової хвороби
Розділ: Дерматологія
Лікування акне Київ

Лікування акне в Києві

Акне – це поширений стан шкіри, при якому пори шкіри закупорюються волоссям, шкірним салом (жирною речовиною), бактеріями та мертвими клітинами шкіри. Ці закупорки викликають вугрі, білі вугрі, чорні цятки, папули, пустули тощо. Якщо у вас є прищі, знайте, що ви не самотні. Це найпоширеніший стан шкіри, з яким стикаються люди. За підрахунками, 80% людей віком від 11 до 30 років мають принаймні легку форму акне, і більшість людей страждають від них у певний момент свого життя.

Вартість:
від 450 грн
Тривалість:
30 хв

Що передбачає лікування вугрової хвороби? 

Способи лікування вугрів у м Київ підбираються залежно від форми акне, характеру запалення, індивідуальних особливостей пацієнта. На сьогодні лікування вугрів проводиться різноманітними методами – це може бути як медикаментозне лікування, так і застосування різних косметологічних процедур і медичних послуг клініки в Києві. У деяких випадках застосовуються хірургічні методи лікування.

Приватна клініка лікування акне в Києві 

Не дивлячись на стрімкий розвиток медицини та появі все новіших методів боротьби з акне, вугрі все ж складно піддаються лікуванню і потребують значних зусиль і часу. Наша клініка бореться з акне різними способами, до яких належать:

 • медикаментозне лікування (ретиноїди, азелаїнова кислота, антибіотики, гормональні препарати);
 • ін’єкційні процедури (мезотерапія, плазмотерапія, тромболізат терапія шкіри);
 • механічне лікування (професійна чистка обличчя);
 • апаратні косметологічні процедури (ультразвук, фототерапія, кріотерапія);
 • хімічне очищення шкіри (різного типу пілінги).

Якщо вас турбують висипання – не зволікайте з візитом до дерматологічної клініки в Києві, тільки лікар може підібрати ефективне лікування для окремих ситуацій.

Поширені запитання
Як лікувати вугрову хворобу?

Лікування вугрової висипки, що має особливо складний характер, вимагає застосування антибіотиків, а в деякому разі – вітамінів. Паралельно з антибіотиками зазвичай призначаються пробіотики, які зберігають нормальну активність травлення організму. Це ще одна з причин, через яку необхідно звертатися до лікаря.

Що викликає вугровий висип?

Вугровий висип виникає в результаті скупчення відмерлих клітин шкіри, бактерій і затверділого шкірного сала, які призводять до закупорки волосяних фолікулів. На шкірі (зазвичай на обличчі, грудях, плечах чи спині) утворюються горбки, такі як комедони, білі вугри, прищі, кісти, інколи ж і абсцеси.

Який лікар лікує прищі/акне/висипання?

За наявності висипань на шкірі слід звернутися до лікарів-дерматологів та косметологів. Однак часто лікування вимагає комплексного підходу, який передбачає терапію захворювання, симптомом якого стали прищі.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0