Рівне Київ
Плазмотерапія обличчя та шкіри голови
Розділ: Трихологія

Плазмотерапія обличчя і голови в Києві

Старіння – це те, що трапляється з усіма нами. Колаген поступово починає руйнуватися, що сприяє появі зморшок і в’ялості шкіри. Це також призводить до того, що волосяні фолікули зменшуються і, зрештою, припиняють рости.

Хороша новина полягає в тому, що існує багато методів лікування та процедур, які можна зробити для омолодження обличчя та боротьби з випадінням волосся.

Вартість:
2500 грн
Тривалість:
1 год 10 хв

Одним із найефективніших варіантів є терапія PRP або Platelet Rich Plasma.  Плазмотерапія не вимагає хірургічного втручання та є корисною як для запобігання старінню, так і для відновлення росту волосся.

Відновлення функцій шкіри та волосся: Дарниця 

Тромбоцити багаті факторами росту, які допомагають індукувати ріст будь-яких клітин, включаючи клітини колагену на обличчі та клітини коренів волосся на шкірі голови. Процедури плазмотерапії діють, запускаючи природний ріст волосся та природне омолодження шкіри, посилюючи кровопостачання шкіри обличчя та голови.

Для волосяних фолікулів це не тільки ефективно підвищує ріст нового волосся, але й сприяє його потовщенню. Посилюється вироблення колагену, що робить нашу шкіру більш пухкою та пружною.

Плазмотерапія в приватній клініці Alpha Cell доведена як безпечна терапія, яка не потребує хірургічного втручання та не має побічних ефектів. Під час процедур використовуються власні тромбоцити крові пацієнта, що означає – організм не відкине лікування. Медичні послуги клініки мають доступні ціни.

Ціна плазмотерапії обличчя та шкіри голови в Alpha Cell 

Плазмотерапія шкіри голови в Києві має курс процедур, в основному складається з 3 етапів. По-перше, у пацієнта проводять забір крові. Потім її обертають у центрифузі, щоб розділити на шари. Це створює концентрований шар плазми, який багатий на фактори росту, виділені з тромбоцитів і необхідні для росту волосся. Після відділення плазми її вводять у ділянки шкіри голови, які потребують лікування, стимулюючи природний ріст волосся.

Для лікування в Alpha Cell може знадобитися від 7 до 10 сеансів, залежно від кількості випадіння волосся. Це безболісний процес, окрім легкого відчуття уколу під час ін’єкцій.

Процедура плазмотерапії обличчя в Києві також виконується в 3 етапи, що є такими ж, як і для лікування випадіння волосся. Терапія сприяє регенерації тканин обличчя, що підтягує, тонізує та розгладжує шкіру, надаючи їй більш молодий вигляд. Для зменшення дискомфорту від ін’єкцій використовується місцевий анестетик. Кількість процедур встановлює дерматолог/трихолог у Києві на Позняках після проведення повноцінного огляду.

Наші лікарі дослідили особливу ефективність плазмотерапії, за умови поєднання процедур для шкіри голови (волосся) та обличчя. Тому ми пропонуємо знижену ціну, якщо ПРП проводиться на обох ділянках тіла. Також для проведення плазмотерапії у пацієнта відбуватиметься забір крові на 2 пробірки ( 1 пробірка – 20 мл).

Переваги лікування PRP 

 

Процедури плазмотерапії для волосся та обличчя мають ряд переваг. Як згадувалося вище, хірургічне втручання не вимагається, що означає відсутність рубців. Це безпечно, немає побічних ефектів. Процедуру можна виконати за короткий проміжок часу, щоб пацієнт міг повернутися до повсякденних справ того ж дня.

Це також має корисні довгострокові ефекти. Волосяні фолікули та колаген постійно заохочуються до росту, що стимулює шкіру та волосяні фолікули виробляти те, що необхідно для збереження результатів протягом тривалого періоду часу.

Якщо у вас виникають запитання щодо плазмотерапії обличчя та шкіри голови – телефонуйте за номером: +38 098 352 72 29. Наші менеджери постійно на зв’язку, нададуть вам відповіді та при необхідності запишуть на процедуру.

Поширені запитання
Чи довго зберігаються результати плазмотерапії?

Що стосується випадіння волосся, після того, як ви пройшли рекомендовану кількість процедур для вирішення проблеми випадіння волосся, результати можуть тривати до 12 місяців. Завдяки PRP-процедурам у м Київ, які проводяться для обличчя, результати можна побачити відразу, але вони покращаться протягом 6 місяців, а результати можуть зберігатися до 2 років.

Чи болісна плазмотерапія у Києві?

Оскільки хірургічне втручання не вимагається, PRP-терапія викликає дуже невеликий дискомфорт. Ви можете відчути поколювання під час ін’єкції, але перед лікуванням можна зробити місцевий анестетик.

Чи зупинить лікування PRP втрату волосся?

Залежить від типу та причин випадіння. PRP-терапія в Києві діє на покращення росту існуючих здорових волосяних фолікулів. Вона також позитивно впливає на омолодження мертвих волосяних фолікулів.

Чи може плазмотерапія лікувати волосся, яке було втрачене внаслідок захворювань?

Так, плазмотерапія може допомогти тим, у кого є захворювання, що спричинили втрату волосся, наприклад хіміотерапія, втрата волосся, пов’язана зі стресом, і алопеція.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму для запису до медичного центру

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0