Рівне Київ

Що потрібно знати про отопластику в м Рівне?

Розділ: Пластична хірургія
Що потрібно знати про отопластику в м Рівне?

Отопластика – хірургічна маніпуляція, під час якої корегується форма вуха. Зробити отопластику можна, щоб позбутися низки естетичних проблем. Найчастіше до операції вдаються при капловухості, асиметрії або деформації раковини.

Отопластика: опис та показання

Операція з отопластики вух – один із видів пластичної хірургії Рівного, при якому проводиться корекція вушних раковин. Удосконалена процедура дозволяє швидко та ефективно позбутися дефектів.

Капловухість не завдає шкоди здоров’ю людини, але може завдати шкоди самооцінці. Люди із подібною проблемою часто мають купу комплексів. Позбутися дефекту можна лише кардинальним шляхом, тобто, вдавшись до операції.

Хірургічна отопластика має на увазі оперативне втручання, спрямоване на виправлення форми вушних раковин. З її допомогою можна покращити естетику зовнішнього вигляду і позбутися вух, що стирчать. Також вона ефективна при деформації вушної раковини після травми або її неправильному розташування. Процедура безпечна для здоров’я пацієнта.

Які види отопластики виділяють? 

Отопластика буває естетичною та реконструктивною. Перший тип маніпуляцій застосовується при незначних зовнішніх вадах, а другий спосіб дозволяє усунути серйозні проблеми (наприклад, деформацію вроджену чи набуту).

Певний відсоток людей страждає від надмірної капловухості або неправильної форми вух. Найефективнішим способом усунення проблеми є отопластика. З її допомогою можна виправити серйозні дефекти.

Складність процедури залежить від проблеми. Найпростішим вважається усунення ефекту капловухості при правильній формі вух. Але при асиметрії або деформації раковини потрібна складніша корекційна робота. Зробити отопластику можна на одному або двох вухах. Подібні рішення приймаються пластичним хірургом після огляду та виявлення естетичних дефектів.

Показання та протипокази до отопластики у м Рівне

Вуха, що стирчать – проблема, яка може призвести до безлічі комплексів. Саме тому популярність отопластики з кожним роком зростає. Процедура призначається за таких показань:

  • помітна клаповухість;
  • великі вушні раковини;
  • велика мочка;
  • вроджені патології (некрасива форма, різний розмір тощо);
  • недорозвинена або повністю відсутня раковина;
  • неправильна форма протизавитку;
  • збільшений хрящ;
  • освіта рубців;
  • деформація після травм та ушкоджень;
  • загострення хронічних хвороб.

Але також отопластика протипоказана при порушеному згортанні крові, онкології, хіміотерапії, гепатиті, СНІД, гострих інфекціях, захворюваннях вух, психічних розладах, слабкому імунітеті та гемофілії. Відмовитися від процедури рекомендується у періоди вагітності та грудного вигодовування.

Для проведення операції застосовується місцеве знеболення, але за бажанням пацієнта може бути використаний загальний наркоз або седативний засіб. Застосування цих способів анестезії можливе лише після консультації з анестезіологом та проведення аналізів для виявлення можливих протипоказань.

Опубліковано: 28.03.2023
Схожі послуги
0 / 0