Рівне Київ

Контурна пластика губ: усі особливості процедури та переваги

Розділ: Дерматологія

Контурна пластика губ виглядає природно та естетично. Губи стають красивими, пишними, чуттєвими. Контурна пластика у клініці Alpha Cell у м. Рівному — це завжди максимальний результат і природна краса.

Все більше жінок бажають мати красиві губи без силікону. І контурна пластика губ — це ідеальний варіант корекції, виглядає максимально природно та привабливо, губи стають спокусливими, пишними та красивими.

Контурна пластика — це метод в сучасній косметології, де за допомогою спеціального гелю на основі гіалуронової кислоти або біополімерів, коректуються ділянки обличчя. За допомогою контурної пластики губ можна скоригувати асиметрію, добавити об’єм, виділити контур, розгладити зморшки. Косметолог в клініці Alpha Cell вислуховує побажання клієнта та враховує всі нюанси під час проведення контурної пластики губ.

Перевагою контурної пластики є те, що пацієнт відразу після проведення процедури бачить результат. Проте, варто зауважити, що в перші дні буде спостерігатися набряк, та згодом він зникне.

Особливості проведення контурної пластики в Alpha Cell:

  • Процедура займає приблизно 1 год.
  • Контурну пластику можна проводити у будь-який період року та підходить для різного віку.
  • Результати тримаються до 18 місяців, це залежить від індивідуальних особливостей пацієнта.
  • Корекція губ підходить для людей, в яких спостерігається асиметрія, морщинки біля губ, тонкі губи, невиразний контур губ, вроджені дефекти.

Проте слід зауважити, що для певних людей проведення контурної пластики губ протипоказано: вагітним жінкам, людям з онкологічними, аутоімунними захворюваннями, з захворюваннями крові, з епілепсією, діабетом, захворюваннями шкіри в області проведення процедури, з алергічними реакціями, під час підвищеної температури тощо.

 

Що Ви отримуєте після проведеної контурної пластики губ в клініці Alpha Cell?

Після процедури Ви задоволено усміхаєтеся в дзеркалі і бачите помітні та бажані зміни:

  • Симетричність губ з чітким та акуратним контуром;
  • Об’єм губ збільшився, виглядають спокусливо та привабливо;
  • Зменшуються естетичні дефекти (зморшки);
  • Шкіра виглядає більш зволожена, відсутня сухіст

Вже багато наших пацієнтів відчули зміни після проведеної контурної пластики губ! Забули про комплекс тонких губ, непримітних та з дефектами, відчули, що природну красу легко підкоригувати з допомогою професійних спеціалістів, як в Alpha Cell.

Опубліковано: 12.04.2021