Рівне Київ

Провідний пластичний хірург клініки “Віртус”

Розділи: Новини, Корекція фігури
Висококваліфікований експерт в області естетичної хірургії в м. Рівне

Стовідсотковою впевненістю у собі може похизуватися не кожен. Досить часто це пов’язано з комплексами щодо досконалості власного тіла. Хто може в цьому допомогти?

Корнієнко Олександр Євгенович – висококваліфікований пластичний хірург, який має великий досвід роботи, визнаний одним з найкращих у своїй професії. Підтвердженням цього є безліч міжнародних сертифікатів і дипломів, а також позитивних відгуків вдячних пацієнтів. Протягом багатьох років працює на благо своїх пацієнтів, допомагаючи повернути молодість, покращити зовнішність та робить все можливе для красивого зображення в дзеркалі.

Лікар займається:

  • контурною пластикою,
  • ринопластикою,
  • отопластикою,
  • омолодженням,
  • абдомінопластикою,
  • здійснює корекцію молочних залоз, підтяжку, ліпосакцію.

Чому консультація пластичного хірурга є важливою? 

Першочергово для прийняття будь-якого рішення стосовно вирішення естетичних проблем необхідна консультація пластичного хірурга. Попередня діагностика дуже важлива для визначення ступеня можливого ризику і протипоказань. Перед тим, як оголосити дату операції призначається ряд обов’язкових аналізів. 

На першій консультації лікар не тільки розповідає про процедури, але може також зробити попередній прогноз змін після операції за допомогою інноваційної програми та вашого фото. Лікар розповість про ризики та побічні ефекти, які є за будь-якого хірургічного втручання, пояснить нюанси періоду реабілітації. Пацієнти можуть розраховувати на сумлінне обслуговування і належний догляд в цей непростий період.

Після першої консультації у пацієнта має скластися чітка картина про хід операції, її особливості. Якщо пацієнт вирішить робити операцію, то лікар пропонує йому пройти обстеження, здати аналізи, зробити УЗД, пройти огляди профільних спеціалістів (за потреби).

26-27 листопада – Олександр Корнієнко у м. Рівне

Ви маєте можливість у своєму місті отримати консультацію одного із кращих фахівців України, задля розвіювання своїх страхів. Окрім консультації Вам покажуть перспективні варіанти для  вирішення індивідуальних проблем, що наявні.

Експерт у пластичній хірургії з великим досвідом проконсультує Вас, дасть відповіді на всі запитання, що Вас цікавлять, проведе первинний огляд та надасть рекомендації, що стосуватимуться необхідності хірургічних втручань.

Обирайте сучасні медичні послуги та довіряйте своє здоров’я лише професіоналам!

Опубліковано: 10.11.2021
Схожі послуги
0 / 0