Рівне Київ

Бланшинг - особливості процедури у м Рівне

Розділ: Косметологія
Бланшинг - особливості процедури у м Рівне

Процедура бланшингу є ідеальним рішенням для миттєвої корекції дрібних зморшок та заломів. Також цей метод вважають альтернативою ін’єкцій ботулотоксину. Чому? Давайте розбиратися!

Історія бланшингу як процедури косметології

Техніка бланшингу унікальна, її розробив доктор Патрік Міхельс спеціально для лінійки препаратів Belotero. І у 2014 році він отримав за неї престижну премію Anti-Aging&Beauty у номінації «Найкращий клінічний випадок безопераційного омолодження шкіри».

Особливість даної техніки полягає в тому, що під час проведення процедури ін’єкції виконуються максимально поверхнево під епідерміс спеціальною тонкою голкою, зріз якої спрямований нагору. Лікар тримає голку під кутом 15 градусів до поверхні шкіри і таким чином вводить препарат. Ефект проявляється практично відразу.

Для техніки бланшингу підходять не всі філери, а лише Belotero Soft та Belotero Balance – найм’якіші з усієї лінійки Belotero.

Особливості Belotero Soft (Белотеро Софт) у м Рівне 

Belotero Soft – дуже пластичний препарат на основі гіалуронової кислоти, він має унікальну здатність розподілятися в тканинах. Тому саме його і тільки його можна дуже поверхнево вводити у зморшки, отримуючи при цьому природний результат. Такою методикою можна працювати в анатомічно небезпечних зонах, де не можна працювати звичайними філерами. Наприклад, у ділянці чола, коли пацієнту протипоказана ботулінотерапія, але тим часом необхідно розгладити шкіру та нівелювати складки.

Також ми можемо корегувати кисетні зморшки, гусячі лапки, зморшки на шиї та в зоні декольте. Вводячи препарат поверхнево, під зморшку, ми не тільки розправляємо залом, але й створюємо дуже потужний гідрорезерв тканин. При бланшингу препарат проникає в дрібні складочки, заповнюючи їх м’яко і природно.

Як проводиться процедура бланшингу? 

Процедура бланшингу проводиться у три етапи:

  • Спочатку шкіра ретельно очищається, потім на 15-20 хвилин наноситься крем, що анастезує.
  • Далі починається введення препарату з техніки бланшингу, що передбачає мінімальну травматизацію шкіри. Шкіра приймає гіалуронову кислоту та всі корисні речовини, запускаючи процеси оновлення. В результаті активації синтезу колагену підвищується еластичність та пружність клітин, зморшки розгладжуються, покращується колір обличчя. 
  • Наприкінці процедури наноситься крем, що регенерує – щоб прибрати незначне почервоніння шкіри.

Ефект від бланшингу проявляється досить швидко та зберігається: після Belotero Soft близько 6 місяців, після Belotero Balance трохи довше – до 10 місяців.

За допомогою цієї процедури можна усунути поверхневі мімічні зморшки біля очей, губ, носогубних складок, на лобі, шиї та області декольте.

Перед процедурою в косметологічній клініці Alpha Cell проводиться консультація кваліфікованого лікаря косметолога. Якщо бажаєте виглядати красиво – просто довіртеся нашим лікарям!

Опубліковано: 27.03.2023
Схожі послуги
0 / 0