Рівне Київ
Корекція м’яких тканин ареоли і соска
Розділ: Пластична хірургія
Корекція м'яких тканин ареоли і соска в м Рівне

Корекція м'яких тканин ареоли і соска в м Рівне

Значне збільшення ареоли у жінок відбувається у процесі вагітності, і у післяпологовий період годування груддю. Крім збільшення ареоли сосок може змінити форму. Для деяких жінок витягнутий сосок і великий розмір ареоли може зробити певні незручності, особливо це стосується психологічного стану. До того ж при витягнутій формі соска утруднюється грудне вигодовування дитини.

Вартість:
від 20000 грн
Тривалість:

Проведення операції корекції сосків та ареол у м Рівне

Перед проведенням операції корекції сосків і ареол обов’язково необхідно пройти консультацію пластичного хірурга, адже лише справжній фахівець може допомогти у таких ситуаціях.

Корекція полягає в наступному: зменшується пігментована зона ареоли, при цьому не торкаються тканини залози та глибокі шари шкіри. Операція не потребує госпіталізації та проводиться під місцевою анестезією. Корекція сосків і ареол відноситься до особливої ​​групи пластичної хірургії в Рівному. При пересадці сосково-ареолярного комплексу годування груддю в більшості випадків стає неможливим, але в даний час для корекції соска застосовуються особливі методи мікрохірургії і часто зберігаються протоки молочних залоз. Довжина розрізу становить один сантиметр, що дає змогу не тільки акуратно розправити сосок, але й не залишити помітних слідів.

Що відбувається після корекції? 

Корекція ареоли не порушує функції молочної залози. Ефект зменшення та корекції форми досягається за рахунок ушивання пігментованої області. Шви накладаються косметичні та з часом їх майже не видно. Чутливість сосків відновлюється зазвичай через два місяці, а гематоми та набряки проходять через кілька днів після операції. Щоб уникнути ускладнень, слід точно виконувати всі рекомендації лікаря. Зазвичай після операції призначають курс антибіотиків, не варто це призначення ігнорувати, тому що, в іншому випадку, м’які тканини можуть бути інфіковані, що веде до запалень та нагноєнь.

Поширені запитання
Чи можливо після операції з корекції сосків годувати грудьми?

Операцію намагаються проводити так, щоб сосок зберіг чутливість – тоді грудне вигодовування налагодиться без особливих складнощів. Грудне годування неможливе лише при повному видаленні молочних залоз.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0