Рівне Київ

Осінь – сезон для проведення пілінгів

Розділи: Новини, Косметологія
Осінні пілінги у Рівному

Осінь – ідеальний час для пілінгів та інших процедур, спрямованих на оновлення шкіри. Чому так? Після процедури пілінгу, шкіра стає чутливішою до ультрафіолетових променів. Так як восени та взимку менше яскравого сонячного світла, а шкіра виснажена засмагою та морською водою, їй просто необхідно пройти процес очищення та регенерації. Що таке пілінги?

Пілінг – це видалення верхнього шару ороговілих клітин шкіри. Клітини епідермісу знаходяться в постійному русі від нижніх шарів до поверхні, де вони відмирають, відлущуються і поступово замінюються новими, молодшими. Якщо цей процес прискорити, то шкіра швидше оновлюватиметься, а, отже, набуде свіжого кольору та рівного рельєфу.

Пілінги – процедура відома вже дуже давно: ще давньосхідні та давньоєгипетські модниці застосовували вино, лимони та кисле молоко, щоб «розчиняти» поверхневий шар клітин та звільняти приховану під ним юну гладку шкіру. Пілінг восени необхідний нам як повітря. Він очищає епідерміс від накопичених ороговілих частинок, які у літній період відлущуються досить складно. 

Який догляд за шкірою восени найкращий?

Сезонність поступово йде з косметології, адже сучасні методики та дбайливі формули засобів дозволяють використовувати будь-який догляд цілий рік. І все ж пілінг – осіння процедура. 

Косметологи нашого медичного центру в Рівному вважають, що осінні пілінги – найкраще, що можна порекомендувати для догляду за шкірою у цю пору року. Для цього є кілька причин:

  • Восени сонце не таке активне, світловий день стає коротшим, тому берегти шкіру від впливу ультрафіолету після процедури буде набагато легше.
  • Літо часто залишає на шкірі пам’ять про себе у вигляді пігментації, ластовиння, слідів від сонячних опіків – процедура глибокого відлущування допоможе видалити відмерлі клітини, розгладити шкіру, вирівняти її тон і підготувати до подальшого живлення та зволоження.
  • Пілінг ефективно покращує текстуру та колір шкіри, розгладжує зморшки, звужує пори, прибирає наслідки засмаги та сліди від запалень.

До зимових холодів потрібно готуватися заздалегідь – після курсу пілінгів поживні речовини, що містяться в кремах, сироватках та інших доглядових засобах, будуть легше проникати у шкіру та заповнювати нестачу вітамінів та корисних речовин.

Яких результатів чекати від осінніх пілінгів у Alpha Cell?

  • Сяючий колір обличчя, матовість і гладкість шкіри вже після першої процедури,
  • Вирівнювання рельєфу, зменшення постакне, рубців,
  • Звуження пор,
  • Усунення ластовиння і плям – вони зійдуть разом з поверхневими шарами шкіри,
  • Усунення дрібних зморшок,
  • Запуск процесів омолодження,
  • Посилення дії інших косметичних засобів і процедур, оскільки після пілінгу шкіра стає більш сприйнятливою (краще засвоюються креми та маски, ефективніша безін’єкційна біоревіталізація тощо).
Опубліковано: 04.10.2022
Схожі послуги
0 / 0