Рівне Київ

Операція чи збереження краси грудей?

Розділ: Корекція фігури
Операція чи збереження краси грудей?

У більшості пацієнтів при виявленні доброякісної пухлини виникають побоювання, чи буде збережено привабливість грудей після видалення новоутворення. Завдяки новим методам та технологіям стало можливим досягти не лише високих хірургічних, а й естетичних показників.

Чому з’являється пухлина?

Пухлина виникає при взаємодії зовнішніх та внутрішніх (обумовлених генетикою) несприятливих факторів.

До зовнішніх факторів належать:

  • іонізуюча радіація
  • куріння
  • хімічні канцерогени
  • надмірне споживання тваринних жирів.

До генетичних факторів відносяться:

  • пов’язані з репродуктивною системою організму (менструальна, статева, дітородна, лактаційна функції)
  • зумовлені спорідненими та спадковими зв’язками (носії генів BRCA-1, BRCA-2), що залежать від супутніх або попередніх захворювань (ожиріння, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, атеросклероз, захворювання печінки, щитовидної залози, захворювання матки та яєчників)
  • стан самих молочних залоз – наявність мастопатії (або зміни структури молочних залоз через гормональні порушення кількості гормонів).

Хоча випадки виявлення пухлин молочної залози не є рідкістю, багато дівчат і жінок вперше приходять на УЗД молочних залоз, навіть не підозрюючи про наявність патології.

Найбільш поширеною доброякісною пухлиною молочної залози є фіброаденома.

Самостійно вона може бути виявлена ​​при самообстеженні у вигляді безболісного рухомого «вузлика» у молочній залозі. Але якщо вона розташована глибоко в залозистому шарі, рукою вона може не визначатися.
Тому з консультацією пластичного хірурга відкладати не варто!

Чи обов’язково видаляти фіброаденому?

Фіброаденоми не піддаються зворотному розвитку, як кісти в молочній залозі, які можуть з’являтися або зникати на тлі лікування. Фіброаденома – це тканинне утворення, яке може тільки рости, тому єдиним можливим лікуванням є хірургічне видалення. Обов’язкове видалення пухлини показано:

  • При плануванні вагітності, оскільки вона стимулює зростання новоутворення.
  • При плануванні пластичних операцій на грудях, оскільки після встановлення імплантів видалення утворення стає складнішим.
Опубліковано: 18.05.2022
Схожі послуги
0 / 0