Рівне Київ

Ін’єкційний ліполіз в Alpha Cell

Розділи: Корекція фігури, Косметологія
Ін'єкційний ліполіз - секрет красивого тіла

Ін’єкційний ліполіз – це неінвазивний спосіб позбутися локального жиру на обличчі та тілі. Нові речовини обіцяють запропонувати ліполіз, підтяжку шкіри, скульптуру обличчя та тіла без операції.

Якщо у Вас є місцевий жир на стегнах, сідницях, животі або підборідді, є дуже хороші новини: нова революційна речовина вже використовується для позбавлення від аномального накопичення жирових клітин. Це патологічна ситуація, яку неможливо вилікувати за допомогою вправ або дієт. Ліполітична терапія – це перспективна зброя для корекції обличчя та тіла.

Що  пропонує вам ін’єкційний ліполіз? 

  1. Ліполіз (втрата жиру): препарат вводиться в проблемну зону і «вбиває» жирові клітини, що призводить до втрати жиру.
  2. Неінвазивна процедура:  метод ідеально підходить для тих, хто не хоче проходити хірургічну процедуру, наприклад, ліпосакцію. Однак майте на увазі, що ліпосакція залишається найефективнішим методом локального схуднення, коли накопичується багато жиру.
  3. Підтяжка шкіри:  існує думка, що після того, як пацієнт різко втрачає вагу, то його шкіра втрачає еластичність, завдяки дії ліполітиків ця функція не втрачається. 

Для досягнення найкращих результатів Вам може знадобитися до 6 сеансів кожні 1-1,5 місяця, але ця кількість залежить від проблеми. Після процедури Ви помітите, що крім втрати жиру, шкіра буде виглядати більш молодою та пружною.

Опубліковано: 17.01.2022
Схожі послуги
0 / 0