Рівне Київ

Пільги для учасників АТО та їхніх дітей

Розділи: Дерматологія, Новини
Пільги для учасників АТО та їхніх дітей

Від шкірних захворювань страждає кожен третій. Якщо вірити статистиці, то поширеним захворюванням серед військовослужбовців і учасників АТО є захворювання шкіри. Найчастіше бійців атакують грибкові інфекції, гнійні висипи та короста.

У період воєнних дій підвищення рівня захворювань шкіри – це звичне явище, проте ситуацію можна контролювати. Основними причинами підвищення цього рівня серед призовників є низький рівень стану здоров’я та недостатня увага щодо профілактики захворювань серед командування.

Пільги для учасників АТО та дітей-сиріт на послуги дерматолога в м Рівне

На передовій немає гарячої води, аптечки недоукомплектовані для надання швидкої першої медичної допомоги при мікротравмах, що надалі можуть спричинити виникнення шкірних захворювань. А разом, усе в комплексі – погіршує ситуацію.

Наш медичний центр Alpha Cell завжди працював на благо своїх пацієнтів, командою лікарів ми вирішили подарувати знижку у половину ціни на будь-яку послугу лікаря-дерматолога.

Сучасні медичні послуги, якісна діагностика шкірних захворювань, призначення ефективного лікування для учасників АТО. Також пільги у розмірі 50 % для дітей-сиріт учасників антитерористичних операцій.

Кожен заслуговує на хороше медичне обслуговування, тому центр регенеративної медицини Alpha Cell готовий допомогти! Не зволікайте, записуйтеся на професійну діагностику шкірних захворювань та використовуйте сучасні інноваційні методи лікування хвороб.

Опубліковано: 06.12.2021
Схожі послуги
0 / 0