Рівне Київ

Лікування акне

Розділ: Дерматологія

Стомилися безрезультатно боротися з вугровим висипом? Ця проблема знайома багатьом – хтось настраждався від ненависних прищів в підлітковому віці, комусь не вдається повністю від них позбавитись і в дорослому. Акне знижують впевненість в собі, змушують сумніватися у власній привабливості та навіть ховатися від світу, відмовляючи собі у звичних радощах життя – похід на вечірку, побачення, зустрічі з друзями.

Позбутися від вугрів, зрозуміти потреби своєї шкіри та знайти правильний догляд – можливо. Проте в цьому варто покладатися не на консультантів магазинів косметики, а професійних лікарів. Діагностика причин проблеми та індивідуально підібране для Вас лікування акне – єдиний спосіб перемогти постійні висипання.

Підходьте до проблеми правильно та лікуйте акне в сучасній клініці

Акне – це наслідок порушення процесу нормального саловиділення. Виникненню акне сприяють декілька чинників. У першу чергу, це гормональні зміни (статеве дозрівання, передменструальний синдром, вагітність і т.д.). Причинами акне також можуть стати дисбактеріоз кишечника та наявність осередків запалення в організмі. Висип часто з’являється, як прояв розвитку деяких хронічних та інфекційних захворювань, пов’язаних із порушенням обміну речовин.

Поява акне може стати наслідком надмірного використання неякісної косметики, що має надлишок жирів, різни масел і мастил, у складі яких присутній дьоготь. Серед інших причин: неправильне харчування, спека та підвищена вологість, прояв побічної дії деяких фармацевтичних препаратів. Також є люди, що мають генетичну схильність до акне.

Крім того, стрес і втома можуть призвести до надмірного утворення шкірного сала й зростання кількості бактерій. Надмірне вироблення шкірного сала призводить до закупорки пор. При цьому виникають чорні цятки та плями. Якщо на цьому етапі до процесу підключається патогенна мікрофлора, що завжди в деякій мірі присутня на поверхні шкіри, – утворюється запалення, що потребує серйозного та довготривалого лікування.

Чи можливе швидке лікування вугрів?

Щоб позбутися акне, потрібно дбайливо ставитися до шкіри. Щодня слід дотримуватися кількох простих правил:

  • Ретельно очищуйте шкіру засобом, призначеним для жирної шкіри.
  • Використовуйте засіб для догляду щодня. Це ключ до успіху в позбавленні від вугрів.
  • Використовуйте призначені для жирної шкіри некомедогенні засоби для макіяжу.
  • Захищайте шкіру від сонця, яке, всупереч поширеній думці, є хибним другом у боротьбі з акне.
  • Не видавлюйте комедони. Це сприятиме поширенню небезпечних мікроорганізмів і захворення лише почне прогресувати. Пам’ятайте: акне з часом зникне, а мікрошрами на шкірі залишаться назавжди.

Це загальні рекомендації, яких потрібно дотримуватися кожному для підтримання чистоти та здоров’я шкіри. Натомість лікування вугрової хвороби – послідовний процес, який базується на з’ясуванні її причин та їх усуненні. Наші медичні послуги включають комплексну діагностику проблеми та індивідуальну розробку схеми лікування під потреби пацієнта, особливості організму та стан здоров’я. В нашій клініці доступні унікальні для Рівного технології, сучасне обладнання, а основне – кваліфіковані лікарі, які знають, що роблять та досягають видимих результатів вже на перших етапах роботи з пацієнтом. Доступні для нашого міста ціни, сучасний підхід та якісний сервіс – гарантуються при зверненні в Alpha Cell. Записуйтеся на консультацію до спеціаліста на зручний час.

Опубліковано: 01.06.2021