Рівне Київ

Безкоштовна перевірка родимок у 2023 р (м. Рівне)

Розділи: Дерматологія, Новини
Перевір родимку: безкоштовна консультація дерматолога у м Рівне

Медичний центр у Рівному пропонує безкоштовні консультації дерматологів до Всесвітнього дня меланоми. Дні прийому лікарів: 8-12 травня.

Меланома – це злоякісна пухлина, яка походить з клітин, що продукують пігмент – меланін. Це найнебезпечніший вид раку шкіри, який може поширюватися на інші органи і тканини, якщо не виявлений та не лікується вчасно. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, за останні роки кількість випадків меланоми зросла вдвічі.

Особливості безкоштовної перевірки родимок у 2023 р

Щоб попередити переродження родимки у злоякісну пухлину, медичний центр Alpha Cell пропонує безкоштовні консультації дерматологів перед Всесвітнім днем меланоми. Ці консультації допоможуть виявити підозрілі новоутворення та забезпечать можливість попередньої діагностики раку шкіри.

Консультації проводяться у зручний для вас час, в затишних та комфортних умовах медичного центру. Дерматологи проводять огляд шкіри за допомогою дерматоскопії у м Рівне, визначають підозрілі ділянки та надають рекомендації щодо подальших дій.

Як записатися на консультацію до дня меланоми 2023?

Записатися на консультацію можна за телефоном, який вказаний на сайті медичного центру. Нагадуємо, що консультації безкоштовні та проводяться з метою попередження та вчасної діагностики меланоми. Будьте обережні та не забувайте про своє здоров’я! Адже регулярна перевірка новоутворень – це важлива складова профілактики раку шкіри.

Опубліковано: 01.05.2023
Схожі послуги
0 / 0