Рівне Київ
Видалення сероми
Розділ: Пластична хірургія
Видалення сероми у м Рівне

Видалення сероми молочної залози у м Рівне

Одним з ускладнень, яке може виникнути після операції, є серома – скупчення рідини в області імплантаційної кишені. Частота виникнення сероми у ранній післяопераційний період становить 1-2 %. З такою ж приблизно частотою серома з різних причин може виникнути через багато місяців і навіть років від дня операції.

Вартість:
від 5000 грн
Тривалість:

Серома є серозною рідиною, що накопичується навколо імплантату. По суті серома є водною складовою крові, яка складається з плазми з форменими елементами крові. Зазвичай, накопичення рідини відбувається у «зоні мертвого простору», тобто у тому місці, що залишається після зашивання рани. 

Пластична хірургія нашого медичного центру охоплює широкий спектр послуг, що є ефективними, також лікарі використовують у роботі клітинні технології.

Причини виникнення сероми молочної залози

 • генетична патологія, 
 • реакція організму на імплант (чутливість до біологічного матеріалу) або на шовний матеріал, 
 • проблеми з лімфатичною системою у пацієнта, 
 • пошкодження кровоносних судин під час операції, 
 • підвищений кровоносний тиск, а також передчасна відмова від носіння компресійної білизни, 
 • фізичні навантаження у післяопераційному періоді.

Особливості видалення сероми молочної залози у м Рівне 

Видалення сероми в нашій клініці – це та медична послуга, що є повністю безпечною. Серома легко усувається за допомогою відкачування рідини шприцом через невеликий прокол. У тому випадку, коли при пальпації хірург визначає наявність скупчення рідини в ділянці рани, необхідно проводити його видалення: для цього хірург знімає 1 або 2 шкірних шва над інфільтратом, і, розвівши краї рани в сторони, викачується рановий вміст.

Для профілактики подальшого накопичення рідини хірург встановлює дренаж з активною аспірацією на кілька днів. Протягом цих днів проводиться посилене лікування з призначенням протизапальних та антибактеріальних препаратів. Лікування сероми повинно проводитися якнайшвидше. Найбільш ефективним є лікування протягом 2-3 днів з моменту виникнення перших клінічних ознак.  При ефективному лікуванні, що пропонує клініка Alpha Cell симптоми поступово стихають і сходять нанівець, неприємні відчуття пропадають. 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0