Рівне Київ
Лікування грибка нігтів
Розділ: Дерматологія
Лікування грибка нігтів (оніхомікозу) у м Рівне

Лікування грибка нігтів (оніхомікозу) у м Рівне

У медицині грибок нігтів офіційно називається оніхомікозом. Це захворювання грибкової природи, що вражає нігтьові пластини на ногах і руках. За даними МОЗ це достатньо поширене захворювання. Воно зустрічається близько у 27 % людей, причому на ногах патологію діагностують в 2 рази частіше, ніж на руках. Проблема грибка нігтів дуже делікатна, оскільки неприємний вигляд уражених частин заставляє хворого відчувати дискомфорт і ховати їх від навколишніх.

Вартість:
від 400 грн
Тривалість:
від 30 хв

Симптоми та ознаки грибка нігтів 

Оніхомікоз дуже легко розпізнати, оскільки його прояви на нігтях не можна не помітити. Спочатку нігтьові пластини стають тьмяними та шорсткими, втрачають свій глянцевий блиск. Потім ніготь замість рожевого набуває брудно-жовтого чи сірого кольору. Далі з’являються інші характерні симптоми грибка:

  • збільшення товщини пластини;
  • дефекти у вигляді смуг, вигинів, нерівностей та хвиль;
  • розшарування та руйнування пластини;
  • неприємний запах нігтів.

У результаті ніготь повністю руйнується і навіть може відшаровуватися, оголюючи принігтьове ложе. Шкіра поруч з пластинами червоніє та викликає сильний свербіж.

Методи лікування оніхомікозу в клініці Alpha Cell 

Таке захворювання, як оніхомікоз, життю не несе глобальної шкоди. Тому на консультацію дерматолога у м Рівне з приводу грибка нігтів звертаються не завжди, намагаючись впоратися із захворюванням самостійно або просто залишають його без лікування. Проте якщо грибок не лікувати, він поширюватиметься далі, погіршуючи ситуацію та, відповідно, важче піддаватися лікуванню.

Діагностикою та лікуванням оніхомікозу в дерматологічній клініці Alpha Cell займаються досвідчені дерматологи. Лікарі надають компетентну допомогу та ведуть пацієнта до його повного одужання.

Методи лікування грибка нігтів у Рівному залежатимуть від стадії захворювання. Якщо це рання стадія, то призначається місцева терапія, що полягає в застосуванні кремів, мазей з антигрибковою дією. Також може бути запропоноване системне лікування, яке передбачатиме не тільки місцеву терапію, а й вживання препаратів перорально.

Якщо ніготь повністю уражений грибком і медикаментозне лікування не дає позитивних результатів, то пластину піддають хірургічному видаленню. 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0