Рівне Київ

Яка користь від плазмотерапії суглоба: пояснюють травматологи у м Рівне

Розділ: Травматологія
Яка користь плазмотерапії суглобу?

У медичному центрі Alpha Cell допомагають не лише вийти з гострого періоду загострення болю в суглобах та м’язах, але також домагаються стійкої ремісії при лікуванні дегенеративних захворювань опорно-рухового апарату. Однією з таких ефективних методик стала PRP-терапія в травматології.

Що таке плазмотерапія? 

Плазмотерапія – це ін’єкції плазми власної крові пацієнта в суглоб або іншу уражену зону. Тромбоцитарну масу або плазму виділяють із венозної крові пацієнта. PRP терапія запускає власні резерви організму та регенераційні процеси. Саме тому процедура отримала широку практику у неврології, ортобіології, травматології, післяхірургічному відновленні, реабілітації після травм. Доведено ефективність плазмотерапії при лікуванні таких поширених захворювань як остеохондроз, міжхребцева грижа, артрит, артроз.

Переваги плазмотерапії суглобів у м Рівне 

Головна перевага процедури у повній нешкідливості та чудовій переносимості пацієнтами будь-якого віку. При звичайній лікарській терапії в травматології та ортопедії використовуються хімічні, нестероїдні препарати, які часто мають незначні побічні ефекти.

Головні переваги PRP-методу:

  • Безболісність проведення, нескладна процедура в умовах амбулаторії
  • Високий терапевтичний ефект
  • Відсутність побічних ефектів у вигляді відторгнень, алергій, нездужань
  • Тривала стійка ремісія
  • Відновлення рухової функції суглоба.
  • Повернення до звичного способу або підвищення якості життя

Особливості дії плазмотерапї у м Рівне 

Головна властивість плазмотерапії – запустити регенераційні процеси, сприяти виробленню колагену та хондротканин, які є будівельним матеріалом для хрящів суглобів. Саме тому, PRP терапія ефективна при лікуванні артроз-артритів, спондилоартрозів великих суглобів. Крім того, введення плазми пацієнта в суглобову порожнину, сприяє підвищенню вироблення синовіальної рідини – мастила між суглобами. Саме збільшення тертя між суглобами і є першопричиною виникнення дискомфорту, обмеженості руху та хворобливих відчуттів. Ін’єкції плазми в суглоб дозволяють вплинути на вироблення синовіальної рідини, сприяють змащуванню суглобів, знижують тертя та навантаження.

Опубліковано: 20.03.2023
Схожі послуги
0 / 0