Рівне Київ

Чи повертається жир після ліпосакції?

Розділ: Пластична хірургія
Чи повертається жир після ліпосакції?

Нині ліпосакція – популярна операція у пластичній хірургії у м Рівне. Легкий і безпечний спосіб позбутися жирових відкладень приваблює як жінок, так і чоловіків будь-якого віку. Не багато хто знає про те, як поводиться жир після ліпосакції.

Що відбувається під час ліпосакції?

Операція проводиться на різних ділянках тіла. В зоні, де потрібно прибрати жир, роблять невеликий розріз, через який вставляється спеціальна трубка (канюля). Жирова тканина перетворюється на емульсію під дією розчину, ультразвуку або променевого випромінювання. Субстрат, що утворився, витягується за допомогою вакуумного відсмоктування. При цьому з зони, що оперується, видаляються всі адипоцити (клітини, з яких в основному складається жирова тканина), рости та ділитися більше нема чому. Отже, об’єми у місці проведення втручання не повертаються.

Після ліпосакції жир повертається

Відбувається це не в прооперованій зоні. Кількість жирових клітин в організмі суворо запрограмована та визначається генетикою конкретної людини. Нестача, що утворилася, поповнюється в інших місцях. Якщо процедура проводилася на животі, жир після ліпосакції може з’явитися на спині, плечовому поясі, руках.

Що робити із накопиченням жиру? 

Для запобігання утворенню нового жиру потрібно дотримуватися здорового способу життя:

  • Правильне харчування. Намагайтеся споживати менше продуктів, насичених енергією (фаст-фуд, солодке, газовані напої, борошняне, жирні сорти м’яса). Для контролю апетиту їжте більше овочів, пийте більше рідини.
  • Фізична активність. Допоможуть як аеробні навантаження (біг, плавання, велосипед), так і заняття у тренажерному залі. Починайте з невеликих піших прогулянок по 30-60 хвилин на день.
  • Масаж проблемних зон. Він дозволить активувати кровообіг, покращити обмін речовин, провести пасивну фізкультуру м’язів. Ефективні методики масажу: лімфодренажний, вакуумний, медовий.

Хорошою профілактикою появи жиру після ліпосакції будуть косметичні процедури у вигляді міостимуляції, пресотерапії.

Найкращим способом зберегти отриманий результат буде комплексний підхід. При дотриманні рекомендацій ефект буде радувати вас протягом життя.

Опубліковано: 18.05.2023